Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú és lánybarátság, vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú és lánybarátság, vajon létezik?

Figyelt kérdés
Vagy az egyik mindig többet akar?
2012. júl. 24. 13:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Elképzelni se tudom,hogy a barátság valakinek elég legyen.
2012. júl. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Renesmee18 ***** válasza:
92%

Szerintem létezik. De néhány helyzetben az egyik fél többet akar. Nálunk is így volt, én többet akartam és kiderült, hogy Ő is. Azóta boldog kapcsolatban élünk. :)

De ettől eltekintve is azt vallom, hogy létezik.

2012. júl. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Elég nagy gond lenne a világban ha nem létezne.

Természetesen nem minden pasi akar rámászni minden nőre, és a nők meg különösen válogatósak. Nekem a legtöbb barátom fiú volt mindig is. És a nagy részüknek komoly kapcsolata van. Sose akartunk egymástól semmi egyebet.

2012. júl. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
nincs.
2012. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 AvernusTriad ***** válasza:
91%
Létezik, nekem is vagy egy nő barátom.
2012. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha a srác meleg akkor igen..amúgy szerintem nem...sajnos én mindig pórul jártam :( haverság oké, de igazi fiú és lány barátság nagyon ritka :/
2012. júl. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs fiú és lány között olyan igazinak mondható barátság, főleg ha mind a ketten egyedülállók. Előbb utóbb valamelyik fél többet akar.
2012. júl. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

nekem vannak lány barátaim.

igaz az egyiket egyszer berúgattam és rám mászott, de másnp semmire sem emlékezett és azóta is jóban vagyunk.

2012. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Elég megosztottak a vélemények!Aki szerint nincs az kifejtené bővebben,szerinte miért nincs?Fordított esetben is?
2012. júl. 24. 13:25
 10/21 AvernusTriad ***** válasza:
Nincs mit kifejteni. Van. Szerintem jó nő, de ez nem jelenti, hogy meg akarnám fektetni.
2012. júl. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!