Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lakótársam betéttel, hangosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lakótársam betéttel, hangosan végez esténként önkielégítést, egy évig bírnom kellett, most egy másik csajjal költözik össze, szóljak neki erről? Ez ugye kissé ciki?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 14:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Hozzám nyugodtan beköltözhet!! Engem nem zavarna!! 21/F
2012. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
betéttel? mégis hogyan? :) én a helyedben tuti h szoltam volna már neki, h kicsit lehetne tekintettel másra s akkor intézze az ilyen dolgit mikor egyedül van. nem egy évig tűrni...na mindegy a te dolgod. én csak akkor mondanám el a leendő szobatársának, ha az illető nagyon jó barátnőm lenne.amugy nem, innentől rendezzék le ők.
2012. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Ja hozzám is jöhetne nyugodtan!Kielégítem szívesen én is!
2012. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
egy jó barátnőmmel költözne össze,aki még nem ismeri a masztizós csajt eléggé
2012. júl. 24. 14:58
 5/17 anonim ***** válasza:
szerintem se szólj csak ha kérdeznek...
2012. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne szólj róla, ő dolguk. Én egy percig sem tűrtem volna ha esténként azt kell hallgatnom hogyan élvezkedik. Persze a barátom simán bement volna hozzá segíteni neki de hát tudta hogy akkor repül:)
2012. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én szívesen összeköltöznék egy ilyen lánnyal és akkor már nem is kéne bajlódnia magának, megoldanám én enki az élvezkedést. :D
2012. júl. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
betét? legalább szólj be neki, hogy másra való;)
2012. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%
Engem csak az érdekelne, a kérdező honnan tudja, hogy betéttel?
2012. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
0%

Ciki, nem ciki szólj a barátnődnek!

Beköltözik, ő is megtapasztalja a kellemetlen élményt, utána mi lesz? Neked szegezi a kérdést? Miért nem figyelmeztetted?

Szóval hívd fel a figyelmét az apró kellemetlenségre

2012. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!