Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog ilyen mértékű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ilyen mértékű rajongás egy ismeretlen iránt?

Figyelt kérdés
Nemrég nagyon megtetszett valaki, de még nem mertem nála kezdeményezni. Igazából nem is tudok róla sokat, azt se hogy esetleg foglalt-e. Most 2 hétig nem láthatom, mert távol vagyok tőle, de folyton csak ő jár a fejemben :/ Ez egy tizenévesnél még lehet hogy normális, de én már 25 vagyok...úgy érzem, lehet hogy nem kéne ilyen "idealizált" emberekre pazarolnom a időmet, mert végül valószínűleg nem lesz belőle semmi. Lehet, hogy a személyisége sem tetszene, ha ismerném, de akkor mégis mért nem tudom elfelejteni őt még egy órára sem?! Képtelen vagyok bármit is csinálni, csak várom, hogy elteljen még ez az egy hét és újra láthassam...
2012. júl. 24. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
lány vagy fiú vagy? Egyébként mi lenne ha megszólítanád és beszélgetnél vele? Akkor lehet hogy kiderülne tetszik-e a személyisége vegy sem. Lehet kiábrándulnál belőle. DE ha még csak meg se szólítod akkor majd 60évesen is ez a plátói dolog fog a fejedben járni meg a mi lett volna ha... Ismerek ilyen 60éves bácsit akinek még mindig eszébe jut mi lett volna ha megszólítja...
2012. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nálam ez már 3 éve tart, kisebb nagyobb megszakításokkal. Tudom milyen rossz. Pedig én arra figyeltem fel anno, hogy én tetszem neki, nem is nekem tetszett meg. De semmi nem lett belőle, nem szólított meg. Tudom, hogy most már nem is fog soha, de valahol benne van a szívemben. Fogalmam sincs miért, ez megmagyarázhatalan. De ha látom nézem és ő is néz...ismeri a kocsimat, sokszor volt a közelemben ha arra mentem (ott dolgozik egy boltban a közelben), figyelt, várt. Egyszer még kocsival is utám jött. Szóval elég nehéz és meg is viselt.


32N

2012. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok 24 évesen.Egyszerűen ő jár a fejembe vele kelek vele fekszem minden gondolatom ő...még csak egyszer beszélgettünk pár mondatot de kész vagyok tőle.. 3hetente találkozunk mikor úgy dolgozik. nem tudom mi lesz belőle mindig az jár az eszembe hogy nem lehet köztünk semmi valami oknál fogva pedig én nagyon szeretném őt.ja lány vagyok.
2012. júl. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát akkor úgy látom más is van így :( és ez nem csak azért rossz mert rossz érzés, hanem mert nem tud az ember normálisan "létezni" úgymond, nincs kedve semmihez, nem tud koncentrálni stb. És amíg ez tart addig a van bennem vamai gát aki megakadályozza, hogy esetleg mások felé közeledjek vagy másoknál próbálkozzak. Egyébként lány vagyok, ezt elfelejtettem írni, és ha visszamegyek mindenképp kerítek rá alkalmat hogy megpróbáljak összeismerkedni vele. Mert ha nem tenném meg akkor azt tényleg bánnám egész életemben.
2012. júl. 24. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!