Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi erről a véleményetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi erről a véleményetek? Elítélendő ez így?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban élek több éve, viszont időről időre felbukkannak férfiak, akikről érzem, hogyha nem lenne párom, akkor potenciális jelöltek lennének.

Ilyenkor általában kipróbálom, hogy lenne e esélyem náluk. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy rájuk hajtok meg flörtölök vagy ilyesmi, ők kezdeményeznek, nem én (de nem áltatom őket, tudják, hogy komoly kapcsolatom van).

Úgy érzem, hogy tudnom kell ezt, hogy lenne e esélyem, és nem azért mert olyan jól esik ez az egomnak, hanem így érzem, hogy a barátommal nem azért vagyok együtt, mert nincs jobb, meg nem kellek másnak, hanem mert ők akarom csak. Így még soha nem fordult elő velem, hogy azt éreztem volna, hogy nem ő az igazi, hiszen tudom, hogy mások bármennyire is tökéletesek, nincsenek rám hatással.

Na most ezt nem tudom mennyire írtam le érthetően, de mit gondoltok erről? Ez szemétség? Mert valahol érzem, hogy az, de így érzem szilárdnak a kapcsolatunkat.


2012. júl. 24. 17:05
 1/8 anonim válasza:
Szerintem mindenféle képp szemétség és elítélendő hiszen van párod, emellett nem igen kellene ismerkedni más pasikkal végképp nem flőrtölni és ilyeneket csinálni. Ezt nevezik bizalomnak amit te nem adsz meg a pasidnak, ez már nem tiszta kapcsolat. Döntsd el vagy maradsz a mostani pasiddal és nem csinálsz ilyeneket a háta mögött vagy szakítasz vele és mész másikhoz. (Tipp: Cselekedj úgy hogy elötte átgondolod fordított esetbe ez neked hogy esne) Szóval ha ö flörtölne csajokkal és kiderülne neked, hogy esne ez, boztos hogy rosszul. Remélem némileg tudtam segíteni.
2012. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%

azt írtad nem flörtölsz meg nem hajtasz rájuk. akkor mégis miből tudod, hogy kellenél-e nekik?

amúgy természetesen jól esik, ha tudod, hogy más férfi is vonzónak talál, szerintem ebben még semmi rossz nincs

2012. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a kapcsolatotok szilárdságának. Ennek csak az önbizalomhiányodnak van köze. Ha rendesen lenne önbizalmad nem lenne szükséged az állandó visszajelzésre hogy igen kellenél másnak is. Azt hogy nem csak azért vagy vele mert nem kellesz másnak, amúgy is érezned, tudnod kéne.

Csak vigyázz nehogy egyszer lebukj és ezzel vissza fordíthatatlanul megváltozzon vagy törés történjen az egyébként jól működő kapcsolatotokban.

Egyébként mit csinálsz pontosan, hogy próbálod ki hogy lenne-e esélyed náluk?

2012. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb nőnek elég annyi visszajelzés szerintem ha megnézik az utcán.

ja igen és tényleg gondolj bele neked ez hogy esne fordított helyzetben. Egyébként még az jutott eszembe hogy amiatt is lehet erre szükséged mert az Ő érzéseiben nem vagy 100%-ig biztos. Valahol félsz hogyha elhagy vagy vége lesz akkor vajon kellenél-e még valakinek. Inkébb ez szokott az ok lenni ilyen viselkedésnél nem az hogy Te tudd hogy nem csak azért vagy vele mert nincs más.

2012. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ezt hülyén fogalmaztam meg kicsit, nem próbálom ki, csak ezek a férfiak előbb utóbb mindig próbálkoznak nálam, én konkrétan nem csinálok semmit ennek érdekében, csak beszélgetünk, ennyi.

Egyébként nem küzdök önbizalomhiánnyal. :)

De nekem akkor is kell ez a tudat, hogy nem azért vagyok vele, mert visszahúzódóan élek és nincs alkalmam mással lenni.

És őszintén zavar eléggé, hogy ő nélkülem nem nagyon megy sehova, szeretném, ha ő is kerülhetne ilyen helyzetbe. Valahol nagyon megnyugtató érzés, hogy bármi is van, ő kell nekem.

És azért ha csak ezen az oldalon is szétnézünk, láthatjuk, hogy mennyi embernek meging a kapcsolata ilyesmitől, hiszen egyszer kétszer ez történik velük és máris elgondolkodnak, hogy talán a másik jobb, mert új ez a helyzet.

Bár igen, tényleg nem jó ez így.

2012. júl. 24. 17:20
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele. Annyi különbséggel, hogy a barátom tud róla. Mármint 'nem tiltjuk' el egymást attól, hogy ellenkező neműekkel beszéljünk és így előfordulhat ilyen szituáció. A barátom tudja, hogy nekem ez jól esik. Nyilván neki is jól esik, ha megnézi őt egy szép lány. Ennyi. Túl nagy jelentőséget én nem tulajdontok a dolognak. És ő sem. :)
2012. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tegnap 17:50

nyilván nincs abban semmi, ha egy pár tagjai beszélnek / találkoznak ellenkező neműekkel, esetleg haverokkal

a flört viszont nem fér bele egy kapcsolatba

2012. júl. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 09:48

Kinek mit jelent a flört? :)

Hosszasan lehetne erről beszélgetni, mindenkinek más az értékrendje. Valaki nyitott kapcsolatban él, valakinél belefér a flört, valaki azt is megtiltja, hogy a párja nélküle menjen valahova (ezt elítélem, itt már inkább birtoklási vágyról beszélhetünk).

Mindenkinek máshol van az a bizonyos határ. Ezt el kell fogadni. Úgy gondolom, akkor van rendjén, ha ismerjük a másikat, és ezekben a kérdésekben hasonló állásponton vagyunk vele.

2012. júl. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!