Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, miért jó, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miért jó, amikor mindenki ugyanazt az elérhetetlen lányt akarja?

Figyelt kérdés
Van a baráti társaságunkban egy lány, akiért egyszerűen mindenki odavan, amint megérkezik csak vele foglalkozik mindenki, folyton próbálnak a közelében lenni, kiszolgálják, kedveskednek vele, dicsérik, stb, tényleg onnantól csak ő számít. Viszont senkinek nincs nála esélye, komoly kapcsolatban él, és mégis nála próbálkoznak csak, azok is akik régóta barátai, azok is, akik épp megismerik. Mi értelme van ennek? Miért jó ez? Ilyenkor egyáltalán mit vártok ettől az egésztől? Sose értettem ezt.
2012. júl. 25. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
egy ujabb irigy nőstény
2012. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg, hogy irigylem vagy nem (nyilván igen), de attól függetlenül érdekelne a válasz a kérdésre. Miért jó ez?
2012. júl. 25. 13:16
 3/5 anonim ***** válasza:
figyeld meg, mi az amitől bejön a pasiknak, mit tud jobban mint pl te. vagy kérdezz rá a pasiknál.
2012. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert biztos fullos és csinos nő,ápolt fenékig érő hajjal.Igazam van???? :D

Bár rosszul csinálják nem kiszolgálni kell hanem felkelteni az érdeklődést. :D

2012. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem akarok nagyképűnek tűnni mert egyáltalán nem vagyok az de egy idő óta velem is így vannak a pasik pedig nem vagyok olyan szép, mindig van nálam szebb is, csúnyább is ha egy társaságban vagyok. Ha nem is éppen amiatt vannak körülöttem, mert tetszek nekik, akkor csak azért mert jó velem beszélni, legalábbis van aki ezt mondja. Kérdeztem egy fiút, hogy miért van ez, hogy ennyien kedvelnek pedig nem is vagyok nagy szám és azt mondta, hogy mert jó a kisugárzásom, csak rám kell nézni és rögtön lejön rólam, hogy kedves vagyok, jó velem beszélgetni (részegen egy külön egész estét kabarét lenyomok xd). Én még azt is hozzá tenném, hogy szerintem magabiztosabb is vagyok sokkal, mint voltam és ez kihat a környezetemre is. Szerintem őt is ezért kedvelik annyira. Engem is először csak kedveltek és minél többet beszélek egy fiúval egyre inkább azt veszem észre, hogy már máshogyan ír nekem, máshogyan szól hozzám, úgy mint akinek tetszek, pedig én semmi utalást nem adtam neki, hogy bejön.

Szerintem azzal a lánnyal is így van. Vagy pedig gyönyörű és akkor nincs miről beszélni.

2012. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!