Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK szerintetek hogy néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK szerintetek hogy néz ki egy szexi férfi?

Figyelt kérdés
2012. júl. 25. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Úgy, mint Kucsera Gábor.


Ő a legszexibb pasi a világon.

2012. júl. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

:)

2012. júl. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kék szemű, barna hajú, magas, erősebb testalkatú (nem kigyúrt, de nem is zsíros), elegánsan van felöltözve, de egyébként is ing az alap, és lehengerlően magabiztos. :)
2012. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
úgy, mint a párom :)
2012. júl. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a külsőt nézzük, akkor magas, nem feltétlenül kigyúrt, de semmiképpen nem cingár. Haj, szem színe nem különösebben fontos, de sztem sötét hajhoz világos szem vagy fordítva a legjobb.=)
2012. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálam egy férfi legyen magas, persze ne égi meszelő, de az én 170 centimtől magasabb. Jelenleg nem tud tetszeni, csak egy férfi, aki az álompasim, és akit azóta szeretek, mióta megismertem. Ő sötét szőke és kék szemű, magas, izmos. Nem 2 ajtós szekrény, hanem az a pont jó, ami még nem túl sok. Most is a torkomban dobog a szívem, ahogy róla írok :$ Gyönyörű szeme van, kicsit olyan bambis :D Számomra minden része tökéletes!
2012. júl. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!