Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden ilyen korú fiú ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden ilyen korú fiú ilyen? Ha nem vagyok ilyen ne is próbálkozzak?

Figyelt kérdés
sziasztok ! azt hittem, rájöttem.. 16 éves vagyok soha nem volt még barátom.. élőben nem nagyon ismerkednek velem a fiúk de én se megyek sehova.. neten szoktam.. dícsérnek hogy szép vagyok és ha valakivel közös a szimpátia, hirtelen eltűnik.. pl most is hívtak talira de eltűnt az illető.. egy fiú ismerősöm azt mondja, hogy minden fiú ebben a korban csak a szexre megy és nem arra vágynak hogy szerelmesek legyenek.. és én nem ilyen lány vagyok, pláne hogy szűz vagyok még.. és nem azt jelenti hogy aszexuális vagyok de szerintem nem normális ha vki 2 hét után odaadja magát.. és én azon gondolkodtam hogy igen, lehet h a fiúk nem is szerelmesek, csak a lányok naívan.. bnőimnek se volt barátjuk és ábrándoznak pasiról..de a fiúknak ( ebben a korban 15-18) miért jó ha van csajuk? azért hogy megdöntsék őket? nem igaz ez mint a filmekben..csalódtam mert szerettem volna barátot de így soha nem lesz.. mindig akkor van ez ha vkivel kölcsönösen tetszem, de rájövök h nem azért tetszem hanem mert arra kellek.. olyan fiúval aki meg nem vonzz külsőre nem akarok járni nem akarom átverni, és minek járjak olyannal akit nem szeretek, nem tetszik? mert én csak külsővel és belsővel tudok szerelmes lenni.. velem van a baj?:(
2012. júl. 25. 14:18
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
vagyis az az ismerősöm azt mondja hogy tuti azért szívódnak fel szó nélkül mert rájönnek h nem olyan lány vagyok aki hamar megadja magát
2012. júl. 25. 14:19
 2/17 anonim ***** válasza:
nem, nem mindegyik, de sajnos rengetegen igen... én már abban a korban is a szerelmet kerestem, hogy ölelhessem, csókolhassam a csajt, a páromat
2012. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 jin ***** válasza:

Ez nem igaz...van aki vágyik szerelemre vagy vmi olyasmire ...és nem csak a sex számít..

De a lányok nagyrésze arra megy h mindig te fizess....nem azt mondom h az első x randin de azert az a fele-fele szerintem gazdaságosabb ...

És igazából ezek érdek kapcsolatok fiú fizet cserébe a lány lefekszik ....

2012. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Sajnos az írásod alapján neked a mai ún. "divatos" tiroli b*zik tetszenek (külsőre). Ők viszont szexet akarnak, mást nem.

Én külsőre "nem vagyok szép" (azaz nem úgy öltözködöm mint egy meleg, hanem normálisan, mint egy férfi), és olyan kapcsolatot keresek, mint te. De sajnos a legtöbb lánynak olyan az ízlése mint neked, és senkinek nem kellek.

2012. júl. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, 17/F.
2012. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 VV Viki ***** válasza:
a fiúk szeretik ha kicsit játszasz az eszükkel...én 15 éves vagyok van barátom és szerintem természetes dolog ha 2 ember szereti egymást és megbíznak egymásban akkor szexelnek éz az élet rendje....de szerintem ha egy fiúnak azt mondod h járjunk akkor attól csak jobban beparáznak...én 1,4 éve avgyunk együtt nyílt kapcsolatban de úgy hogy nincs egyikünknek se senkije
2012. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ez nem egészen így működik. Az ennyi idős fiúk agyilag még arra sem elég érettek hogy megkülönböztessék a testi vágyat a szerelemtől....sokszor úgy érzik szerelmesek, aztán miután lefeküdtek az adott csajjak szakítanak, mert rájönnek hogy nem. És ez nagyon idegesítő hogy még csak nem is tudatosan használják ki a lányokat, egyszerűen képtelenek felfogni hogy mi is a szerelem.
2012. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

"olyan fiúval aki meg nem vonzz külsőre nem akarok járni nem akarom átverni, és minek járjak olyannal akit nem szeretek, nem tetszik"


Nem lehet, hogy azért tüntek el, mert a saját kaliberednél jobb fiút választottál?


Furcsa, hogy a találkozóig sem juttok el.

Képet tudnál mellékelni, hogy véleményt tudjak mondani? Akár priviben is.

2012. júl. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én szeretnék szerelmes lenni 16/F ha akarsz írj..
2012. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nézzétek.. nekem nem jönnek be a vasalt hajú , bzis cica fiúk.. de úgy mint ahogy a rendes fiúknak a szép átlagos lányok.. na nekem is csak fiúba.. nincs nagy igényem, csak ha nem fog meg benne semmi.. kell vmi ami meg fog benne.. és nem azt mondomh nem természetes lefeküdni vkivel, de nem a kapcsolat legelején, meg kell bízni a másikban.. nem írok senkinek aki gondolja megtalál, és nem szeretnék képet küldeni.. és köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 25. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!