Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem?

Figyelt kérdés
Valamelyik nap egy csajt beakartam szivatni azzal hogy szerelmes vagyok belé és aztán leeset nkei hogy nem is igaz ztán 2x is megakartam szivatni de ezt már komolyan vette és nem akarja elárulni hogy mit vett rajta komolyan és már napok óta nincs fent facebookon szerintetek miért?

2012. júl. 25. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán értelmesebb társaság után nézett.
2012. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg letiltott.
2012. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy ostoba tuskó paraszt vagy, azért.
2012. júl. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
JAJ HAVER TE RINYÁLSZ ITT AMIKOR TE AKARTAD BESZIVATNI A CSAJT? A NŐK ILYENEK DUPLÁN-TRIPLÁN VISSZAADJÁK HA ROSSZUL ESIK NEKIK VALAMI.JOBBB HA HOZZÁSZOKSZ KÜLÖNBEN KVÁKHOZ KELL JÁRNOD EGÉSZ HÁTRALEVŐ ÉLETEDBEN
2012. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!