Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irt 1 mondatod de nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irt 1 mondatod de nem tudom értelmezni:"nem volt bánto elenkezöleg jol esik a viselkedésed . A dacoság ami bened van más a felfogásod valami ami más mint másokba"? Dacos szot nem értem? Olvastam rola hogy mit jelent de nem egészen értem

Figyelt kérdés
Találkoztam egy növel szimpatikus nekem de foglalt . Koléganöm akkivel ugymond elég mély érzelmi dolgokat beszéltünk meg és közbe elkeztem érezni iránta valami vonzalmat és ezt elmondtam neki is. Ö meg irta hogy milyen helyes vagyok érzelmes, meg lehet beszélni velem mindent, más vagyok mint a többi férfi mert az ura nem rendelkezik ilyen tulajdonságal és ez hiányzik neki de az urát nem hagyhatja mert van egy gyerek töle.

2012. júl. 25. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem csoda ha nem tudod értelmezni, lévén nem tud írni. Vagy te nem tudsz. De legvalószínűbb, hogy egyikőtök se.
2012. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kb. olyan, mint a makacs, önfejű.


Amúgy meg hagyd békén a csajt, hiszen családja van. Millió egyedülálló nő van az országban, válogass inkább azok közül.

2012. júl. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
értelmesebb válasz akarok nem ilyeneket
2012. júl. 25. 14:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg értelmesebb kérdést, dehát most csak ez jutott.
2012. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehéz elolvasni azt a mondatot, központozás minimum szükséges lenne hozzá. A lényege, hogy tetszik neki a jellemed, és hogy úgy viselkedsz vele, ahogy.
2012. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!