Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek annyire utálatos?

Figyelt kérdés

Volt egy nagy csalódásom, azóta nem tudok kedves lenni az emberekhez, pasikhoz meg főleg nem,inkább hozzájuk se szólok, ha társaságba vagyunk, vagy csak nagyon bunkó módon. Utálom, ha valaki meg akar ölelni.El nem tudom képzelni, hogy valaha együtt leszek valakivel, akivel szeretjük egymást, annyira elegem van a férfiakból.

Ettől a hozzállástól meg csak jobban szenvedek, hogy változtassak ezen?


2012. júl. 25. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézz magadba és ne másokra mutogass a saját elcseszett döntéseid következményei miatt. Minden pillanatban te döntesz, ha utálni akarsz utálj, de csak magadnak ártasz vele.
2012. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős az érzés. Szerintem a legjobb taktika ha nem teszel ellene semmit. Majd az idő szépen lassan megoldja. Koncentrálj másra. Tűzz ki célokat. És azt úgy is érezni fogod ha készen vagy egy újabb kapcsolatra. Én is eljutottam odáig hogy ha egy pasi hozzám ér szívem szerint hánynék egy hatalmasat.... Ami nem megy nem kell erőltetni. Az ember társas lény előbb utóbb szükséged lesz a másikra.
2012. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem szexelsz,és elmúlik minden gátlásod..
2012. júl. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!