Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy tökéletes nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy tökéletes nőt megszerezni?

Figyelt kérdés

Tudjátok, olyan lányra gondolok, aki mindenkinek kell, gyönyörű, kedves, humoros, nagyon jó fej, bármiről lehet vele beszélgetni...és ez csak néhány dolog.

Akinek ilyen nagyon népszerű barátnője van, hogy tudott vele összejönni?

Ez a lány eléggé nyitott személyiség, nagyon könnyen barátkozik, nem rég ismertem meg, kb 2-3 hete, de úgy érzem, hogy jobban megértem vele magam, mint bárki mással és emellé ráadásul hihetetlenül vonzó! Bárhol vagyok vele folyton odajönnek hozzá a férfiak, ilyet még nem is láttam korábban, hogy valakinél ennyi srác próbálkozzon. De aki ennyi mindenki közül választhat, hogy lehet meghódítani? Bárkit megkaphat, hogy lehet elérni, hogy engem akarjon?


2012. júl. 25. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Nincs tökéletes nő:) a kapcsolatban sok ilyen megváltozik, de kívánom, hogy neked legyen szerencséd:)
2012. júl. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Úgyis ő dönt a végén, ha te is ilyen szimpatikus vagy neki akkor téged választ, ha nem akkor nem.
2012. júl. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én pont ilyen nő vagyok!(Nem beképzeltségnek szántam, de rengeteg hódolóm van, sokszor megnéznek az utcán, teszik le elém a söröket egy bárban, stb. illetve mások is ezeket a tulajdonságokat sorolják fel nálam, amiket fentebb említettél). Csak add önmagadat, légy magabiztos! A magabiztos, humoros, ápolt srác a legjobb, könnyen megszerzi az ilyen nőket is. Ne légy nyomi, az a lényeg, legyél laza!
2012. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más lehet a "tökéletes". :)
2012. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%

Egy nőhöz kell idő és pénz: TEHÁT


nő=idő*pénz;


de mivel az idő pénz (idő=pénz)


ÍGY


nő = pénz*pénz;


ugye a pénz minden probléma gyökere, vagyis


pénz = √(probléma)


nő=√(probléma*probléma)


nő = probléma :D

2012. júl. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"Csak add önmagadat, légy magabiztos! A magabiztos, humoros, ápolt srác a legjobb, könnyen megszerzi az ilyen nőket is. Ne légy nyomi, az a lényeg, legyél laza!"


Igen:


- kiegyensúlyozott, laza, van önérzete

- érdeklődő, nem bunkó

- vonzó, helyes, ápolt

- lehet vele komolyat tervezni, de nem kapcsolatfüggő

- nem kapaszkodik, nem megmentőt keres; de nem is "vadász", aki áldozatot


Ennyi lehet. :)

2012. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
5. Ez vicces, csakhogy az ált. ismert nőknek van pénzük rendesen. :)
2012. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5ös válaszoló ez nagyon nagy:DDDDDDD
2012. júl. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
5. válasz :D
2012. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Annak probléma, aki nem tudja, hogyan bánjon vele:)
2012. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!