Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan borotváljam le OTT? 14/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan borotváljam le OTT? 14/L

Figyelt kérdés
Leszeretném borotválni ott lent de mivel apukám nem itt lakik ezért borotvahab nincs itthon,nélküle hogyan tudnám úgy hogy szépen leszedje?? Egyáltalán gáz hogy 14 évesen leborotválom??
2012. júl. 25. 15:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz,miért lenne az?Ha nincs kéznél borotvahab akkor tusfürő a lényeg az,h ne szárazon.
2012. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Tusfürdő + víz.
2012. júl. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Így van. De ha gondolod van még egy megoldás: VÁSÁROLJ borotvahabot. Viszonylag sok helyen lehet kapni.
2012. júl. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tusfürdő+víz. Nekem úgy szebben leviszi, mint habbal. Vagy vásárolj borotvahabot. :) Amúgy nyugi, nem gáz, én 13,5 évesen kezdtem el, mert nem éreztem jól magam, amikor a strandon kikandikált a szőr.

15/L

2012. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előtte mindenképp vágd le ollóval rövidre!!!!!!!!!!
2012. júl. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz,én 12 éves korom óta borotválom.Amúgy fürdőkádban vagy zuhanyzás közben csináld.
2012. júl. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat tusfürdövel megcsináltam de kipötyösödöt és nagyon zavar,mit tegyek elene?
2012. júl. 25. 20:53
 8/9 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne :SS mert ha felfelé húzom hogy tényleg sima legyen akkor kipattogok :@@ :((
2012. júl. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ne húzd felfelé. És utána használj aftershave-et.
2012. júl. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!