Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket zavar, ha a barátotokn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar, ha a barátotoknak/barátnőtöknek ellenkező nemű barátja/barátnője van? Ha igen, mit tesztek ilyenkor? 19f

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Mármint ha a barátomnak, mint pasimnak van lány barátja például? Vagy csak egy sima barátnak?


Ha a pasimnak, akkor van, aki nyilván zavar, akinek mondjuk tetszik, de igazából nem lehet vele mit csinálni, a pasimnak én kellek, vagy ha az a csaj, akkor áldásom rájuk, nem tudok mást mondani. És lehet, hogy van olyan barátja, aki ellenkező nemű, és jóban vannak, hát legyen, van is, nem vagyok féltékeny, vele jött volna össze, ha ő kellene neki... Nekem is vannak fiú barátaim, bizalom kell az egészhez. Persze szoktam féltékeny lenni, de csak egészséges módon, remélem:)

2012. júl. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nalunk is ez van. Lany vagyok es fiu a legjobb baratom. Neha zavarja a baratomat, de bizik bennem es tudja h csak baratok vagyunk :D

Egyik lany ismerosomnel ott szokott aludni a fiu legjobb baratja, es minden baratjanak megmondja h fogadjak el v ne is kezdjek el a kapcsolatot.

Sztem ismerd meg a parod baratjat/bnojet es akkor rajosz h tenyleg csak baratok :D

2012. júl. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!