Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a szűnni nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a szűnni nem akarom naponta kínzó érzés ellen?

Figyelt kérdés

Állandóan ( még most is) azt érzem, hogy szeretnem kell egy lányt, folyton álmodozom, hogy megölelek, a karjaimban tartok egy aranyos, kedves lányt, egész nap csak puszilgatnám, ölembe ültetném és vele lennék állandóan.

Hogy ölhetném ki ezt az érzést végre valahára, mert ez nekem inkább fáj, üresnek érzem az életem az érzés miatt.


2012. júl. 31. 01:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudtam hogy ilyen kérdés lesz ez,gondolom a legtöbben valami egészségügyi problémára gondoltak :D
2012. júl. 31. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerezz egy lányt
2012. júl. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress egy lányt, aki igényelné ezt. vagy én gondolom rosszul?
2012. júl. 31. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bisztos látszik élőben, hogy szeretetéhes vagy, ami megilyeszti a lányokat. Játszd meg magad, úgy, hogy közben önmagad maradsz.
2012. júl. 31. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát olyan pasi nekem nem kéne, aki éjjel-nappal csak ölelget és megfojt a szeretetével....

Azért kell egy kis intim szféra mindenkinek! Adj lejjebb az igényeidből, és lesz csajod!

2012. júl. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Tudom ez morbid,de fizess le egy prostit xD
2012. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!