Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti ez alapján mit gondolnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ez alapján mit gondolnátok a nőről?

Figyelt kérdés

Van egy 23 éves ismerősöm, nagyon bejön nekem, úgy érzem kedvel engem. Van egy 6 éves kapcsolata egy 41 éves férfival.


Együtt is éltek 5 évig meg minden.


Most haldoklik a kapcsolatuk, most is szünetet tartanak, mert kikészíti idegileg a lányt.


Tudom, hogy kedvel engem, én is őt, de kicsit félek ráhajtani. Hogy szerethetett egy ilyen vén f_szt?


2012. aug. 4. 09:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Nekem ez alapján elsőre ennyi jut eszembe: Biztos anyagi háttér.
2012. aug. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Az én véleményem, hogy az a vén f***, ahogy te írtad boldoggá tudta tenni és valószínű megadott mindent neki amire szüksége volt. Nyilván ezért volt vele ennyi ideig. Szerintem óvatosan próbálj meg ráhajtani, mert egy 5-6 éves kapcsolatból nem biztos, hogy bele akarna ugrani egy másikba. Valószínű, hogy időre van szüksége és azért mert kedvel még nem biztos, hogy járna is veled.
2012. aug. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
25%

Azt h a pénzre megy.

Arra jó, h párszor felhúzd és a haveroknak elmond h szopik.

2012. aug. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%

A szüleidet is vén f@sznak tartod? A nagyszüleid meg dögöljenek meg, mert már múmiák?


Abba bele se gondoltál, hogy nem az számít, ki mikor született, hanem az, hogy hogyan érzik magukat egymással? Nem gyanítom bele se gondoltál, ahhoz négy agysejtnél több igényeltetik.

2012. aug. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
31%
Én ráhajtanék mert ő neki az a kapcsolat már a vég ! Szüksége van új kapcsolatra ! És ebben te tudsz neki segiteni !
2012. aug. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
53%
Money,money,money...
2012. aug. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Kéne a francnak egy 41 éves pasi után pfejj ilyen vén szarokkal.Undorító mire képesek a csajok a pénzért.
2012. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Én is a pénz miatt félek, de ugyanakkor nem feltételezem.


Kedves, csendes, szolíd lány , nem egy kikenceficélt plázap_csa.


Intelligens lány. A férfi egy eyszerű oktató, nem hiszem, hogy rahedli pénze lenne.


Elgondolkodtam azon is, hogy a pénz miatt 6 évig együtt? Létezne?

2012. aug. 4. 09:30
 9/24 anonim ***** válasza:
0%

"Intelligens lány"


LOL aztán kb az apjával dug hehe tényleg hatalmas intelligencia lakozik a mogyoró agyában. hehe


viccnek is szar xD

2012. aug. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Hiába nevetsz, tanult, okos lány.


Egyszer megkérdeztem, miért ő lett a párja. Azt mondta félt, hogy egy korabeli csalódást okozna neki, nem venné komolyan. Egy érett, intelligens, megbízható férfit akart maga mellé, de azt is mondta megbánta, mert sokan elítélték emiatt.

2012. aug. 4. 09:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!