Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mennyire zavar titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire zavar titeket, ha első vagy második találkozás alkalmával bókokkal halmoz el titeket egy pasi?

Figyelt kérdés

Rólam van szó, és sajnos ha tetszik egy lány, vagy lányok vannak a közelemben, vagy mindenképpen beszélnem kell velük, akkor akarva akaratlanul dicsérgetem őket. Kimondom amit gondolok, mintha valami ördög ütögetné ki a hangokat a számból egy baseball ütővel. Azért írtam hogy ördög, mert sokszor nem azt kéne mondani amit mondok maximum egy kis ismeretség után :D

pl:

Szép a szemed, jó a hajad, szerintem bársonyos a popsid, de szép ikreid vannak, gyöngyörű ajkaid vannak, mellbedobással első helyezett lennél. ilyesmi.

Ezekre a mondatokra legtöbbször mosolyognak, és megköszönik.

Kicsit bolondosan adom elő én is. Próbálom mindig úgy előadni magam, hogy az tetszen a lánynak, de sokszor alig tudom eldönteni. :S:D

Ezzel az utóbbival csak én vagyok így??


Példának hoznám fel hogy van egy 14éves csaj, és amikor beszélgetünk folyamatosan olyanokat mond, meg írkál, amiből azt veszem le hogy dugni akar. Néha meg olyan hogy hozzászólni sem lehet, meg hogy hagyjam.



2012. aug. 6. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Önmagával a bókolással nincs baj, melyik nő nem szereti, ha dicsérgetik?


De ezek:


-szerintem bársonyos a popsid

-de szép ikreid vannak

-mellbedobással első helyezett lennél


Über gázak és gyerekesek, akárhanyadik randin (ha már kapcsolatban vagytok, akkor poénnak elmegy, bár van aki erre sem vevő).


Nem tudom hány éves vagy, de ezeket lehetőleg hanyagold. A normális bókokkal nincs gond.

2012. aug. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a bókolás jó


de ezek mosolyognivalóak,nem bókok,kivéve ha 14 vagy

2012. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2. melyikre gondolsz?
2012. aug. 6. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!