Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudok olcsón alíghasznált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok olcsón alíghasznált shotát venni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 6. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Bolt.
2012. aug. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tényleg??? Nem is tudtam.... Kaphatok valami elérhetőséget hozzá?
2012. aug. 6. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:

Shotát? o_O


(bocsi, csak a shotacon jutott eszembe, keress rá te is röhögni fogsz mire gondoltam egy pillanatra : )

2013. jan. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
cukorral csalogass be egy kisfiút a bozótba :D
2013. ápr. 16. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#3 rákerestem, nevettem, aztán elgondolkodtam, hogy miért ismered ennek a szónak a jelentését

ekkor abba is hagytam a nevetést

2013. ápr. 16. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Épp eladó vagyok... ;) teljesen új shota sajtburgerért elvihető ˇˇ
2013. jún. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
yaoi kéjlakban tudod hogy van egy pár a készleten ˇˇ de csak illegálisan működik ez, hiszen emberekkel nem lehet kereskedni, tiltja a törvény ˇˇ
2013. dec. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!