Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS belehalok! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS belehalok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megcsaltam a barátom múltbeli dolgok miatt,de nagyon megbántam de ezen nem tudok már változtatni azota nagyon megszerettem és nagyon fájna ha megtudna, nem akarok neki fájdalmat okozni,nagyon szeretem.De egyik ismerosom megtudta és azt mondta nekem ,hogy keszuljek fel mert elmond mindent neki most mit tegyek?

2012. aug. 6. 21:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jobban jársz, ha te mondod el először neked is könnyebb lesz mert nem lesz teher a válladon és vállalld amit tettél! Sok sikert! 24F
2012. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
miféle múltbeli dolgok miatt csaltad meg? amúgy ja, mondd el neki TE, legyen benned ennyi gerinc, ha már nem tudod mit jelent az a szó hogy párkapcsolat :P
2012. aug. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Koszi szépen de akkor kirug nem bocsájt meg,de lehet ezt érdemlem:(amikor megcsaltam nem szerettem haragudtam rá,de azota pokolian megbántam és nagyon szeretem
2012. aug. 6. 21:25
 4/25 A kérdező kommentje:
Igen is tudom mi a párkapcsolat ,hosszú lenne elmesélni azt a múltbeli dolgot
2012. aug. 6. 21:27
 5/25 anonim ***** válasza:
Figyelj így is úgy is ki rúg, ha nem te mondod el akkor az ismerősöd fogja de az sokkal rosszabb lesz neked! Elé állsz megmondod neki mi történt és miért! Bocsánatot kérsz és megkéred, hogy ne szakítson és hagyod hadd dühöngjön hadd menjen el és másnap megkeresed és könyörögsz neki ne dobjon ki.
2012. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Ha te mondod el, van esélyed a megbocsátásra.


Ha más mondja el, azt fogja hinni, mind a mai napig csinálod és kidob, mert ribi vagy.


Én vallanék.


23/N

2012. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Nem merem elmondani :(
2012. aug. 6. 21:32
 8/25 anonim ***** válasza:
ha szeret akkor megbocsát neked, csak adj neki időt
2012. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

kb bosszúból csaltad meg?:S

megmondod neki hogy hibáztál, sajnálod, ha ad mégegy esélyt akkor nem fog soha többé előfordulni. de ha kidob, fogadd el azt. ha szeret úgyis elgondolkozik ezen, ha tényleg bevallasz mindent és mondod hogy megprobálsz változtatni rajta.

2012. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
ja és szemtől szembe mondd, ne üzenet, vagy telefon vagy bármi
2012. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!