Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szűrnél le ebből az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szűrnél le ebből az esetből? Szórakozik, unatkozik vagy újra akarhat valamit?

Figyelt kérdés
röviden: szakítottam a pasimmal 3 hónapja. előkerült hogy lenne e kedvem elutazni vele a balatonra. mivel nincs pasim, gondoltam miért ne. meghívott kajálni, venni akart ajándékot, de nem engedtem, kedveskedett. este együtt aludtunk. másnap reggel megkérdeztem hogy ő mit gondol erről, majd nem mondott semmit, hogy ő nem lát a jövőbe meg majd alakul, ha alakul, nem kell ilyenekről beszélni. mindketten jól éreztük magunkat aznap, és nem erőltette az összebújást sem, én is akartam, de mégsem mondta ki hogy jó lenne újra megpróálni. szerintetek ez akkor mi?
2012. aug. 7. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan az, aminek látszik. Egyedül nem akart leutazni, mással viszont nem tudott. Ha nincs ló, jó a szamár is. Amíg nem lesz másik nő a láthatáron, addig téged fog előszedni ilyen alkalmakra.
2012. aug. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Velem tortent mar pont ilyen es en sem tudtam, hogy mit akar. Es kesobb kiderult h nem komolyan gondolta..
2012. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
és szerintetek hogy lenne jó cselekednem hogy ne szívjam meg? vagy hagyjam a dolgot és lesz ami lesz?
2012. aug. 7. 15:03
 4/8 A kérdező kommentje:
végülis én szakítottam anno, szal lehet le kéne szarnom, volt egy jó napom, estém és kész...
2012. aug. 7. 15:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked kéne tudni h mit akarsz. Ha szeretnél vele újra együtt lenni, akkor próbálkozz. Ha nem szeretnéd, akkor vagy elfelejted és lesz.rod, ha keres, vagy belemész ebbe a kölcsönösen kihasználjuk egymást dologba, érzelmek nélkül. Ez sem megvetendő, ha mindketten tisztában vagytok a szabályokkal.
2012. aug. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
miért szakítottál? gondolom volt rá okod? és ha megint összejöttök ez nem lesz akadály megint?
2012. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mert ellaposodott. lehet akadály lenne megint, de tegnap nagyon kitett magáért
2012. aug. 7. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt gondolom az h ellaposodott egy kapcsolat még korrigálható, nem biztos h szakítani kellett volna, ha annyira szereted, akkor megpróbáltál volna te is tenni ez ellen, annyit mondok ez legyen a te döntésed és sok sikert
2012. aug. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!