Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményezzek, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezzek, vagy hagyjam, hogy ő tegye?

Figyelt kérdés
Szóval Balatonon nyaraltunk,a családdal voltam egy kempingben és ott a közelben volt egy étterem,ott ebédeltünk 3x,és 1x vacsoráztunk. Volt ott egy pincér fiú,egész helyes és nekem nagyon bejött. Szerintem én is neki,mert kértem brokkolival töltött pulykamellet,erre megszólal,hogy aszaltszilvás jó lesz? Aztán kihozta a brokkolival töltött pulykamellet és mondja: meghoztam az aszaltszilvás pulykamellet. Lerakja elém és mondja: Jaj, bocsánat összecseréltük,brokkolis jó lesz? De közben rá kacsintott anyumra. Azután pedig én és az öcsém,meg az unokatesóm kaptunk nyalókát,de én piros szív alakút kaptam. És a srác sokszor engem nézett.Csak az a baj,hogy családdal megyek és előttük nem szeretnék semmit csinálni. Még a nyáron megyünk oda,mit csináljak? Szeretném megtudni a nevét és legalább egy e-mail címet. De nem szeretnék egyenesen rákérdezni. Légyszi normális válaszokat. Köszi

2012. aug. 7. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hallottál már arról a fogalomról, hogy vendégfogás?
2012. aug. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és akkor egyáltalán nem is lehetséges,hogy tetszem neki vagy ilyesmi?
2012. aug. 7. 15:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Éppen lehetséges, hogy tetszel neki. De egy jó kis dug*son kívül másra ne számíts.
2012. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
kössz..-.-XD és ugyan miért ne?
2012. aug. 7. 15:53
 5/11 anonim ***** válasza:

Öööööö nem is tudom...

Csak tippelek, de tinédzser éveid közepén, inkább elején lehetsz. A srác ha már ott dolgozik, akkor (a munkaügyi szabályokat betartva) minimum 16, de inkább minimum 18 éves. Hangsúlyozom, minimum. Mivel el kellett oda mennetek, ezért távolság is van köztetek, a srác talán nem is ott él hanem mondjuk Szombathelyen, csak idénymunkát vállal. Szerinted egy 14-15 éves csajsziért majd eldob mindent, ami a kezében van, és elvesz feleségül?

Félre ne érts, nem sajnálok tőled egy szép nyári kalandot;) De kezeld a helyén - bár ilyen kalandocskákhoz 15 évesen talán túl fiatal vagy.

2012. aug. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én csak a nevét és mondjuk e-mail címét szeretném. 1 óra az út odáig kocsival. Amúgy nem gondolom,hogy mindent el kéne dobnia,én senkitől se kérném azt. Csak az érdekelne,hogy hogyan kérdezzem meg a nevét,ennyi. De azér köszi.
2012. aug. 7. 16:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk poháralátétre írd rá a sajátodat. Aztán szólj neki, hogy jöjjön oda. Add a kezébe az alátétet úgy, hogy jól láthassa, van rajta valami írás, és kérd meg, hogy cserélje ki, mert véletlenül leöntötted, és nem szeretnéd, hogy a poharad alja folyton üdítős legyen az alátét miatt.
2012. aug. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A saját e-mai címedre gondoltam, természetesen:)
2012. aug. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
csak az asztalon egy tartóban vannak poháralátétek.:D
2012. aug. 7. 16:37
 10/11 anonim válasza:
Na es lett valami?:) Mindjart 2016. Es ilyen régi kerdest olvasok. Persze hogy ilyenkor kivancsi leszek:D
2015. dec. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!