Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rá esély, hogy megtalálom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély, hogy megtalálom ezt a fiút megint Chatrouletten?

Figyelt kérdés

elbeszélgettem egy fiúval cr-en, jól elhülyéskedtünk, de mielőtt elkértem volna az fb linkjét, elment az áram...-.-

azt tudom hogy németországban lakik, meg a keresztnevét, de mást nem...érdemes így keresnem fb-n? Ja és nem akarok vele összejönni meg semmi, csak jó volt hülyéskedni :D



2012. aug. 7. 15:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt a pechet:D

Nem hiszem, hogy mondjuk facebookon meg tudsz találni egy Hans nevű fiút pl.

2012. aug. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát ez az :|| de amúgy ez szívás, ugyanis Alexnek hívják és lég sok alex van mindenhol...:d de a nyomi facebookon sincs olyan szűrő, amivel lehet ország alapján keresni...-.-
2012. aug. 7. 15:51
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos be kell érned más p*csével.
2012. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
tudod nem mindenki a p*csét mutogatja! ;) tényleg akadnak még rendesebbek akik nem csak a mellemet akarják :D
2012. aug. 7. 16:34
 5/9 ASOT ***** válasza:

tudatlan vagyok! :)

Elárulná valaki h mi is ez a chatroulette?

2012. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyfajta MSN. A lényege, hogy bejelentkezel, és a rendszer random összerak egy másik emberrel, akivel lehet beszélgetni. Van egy "Next" gomb, ha nem szimpatikus az illető, akkor dobja a következőt:) Lehet használni kamerával is, na az nem olyan jó dolog, mert sok srác eleve a farkára zoomolt kamera képét küldi. Viszont vannak ötletes emberkék is, keress rá youtube-on pl chatroulette song:)
2012. aug. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rendetlen vagyok, Alex ellentéte: ÉN szeretném a melledet, privátban. Köszi :)))
2012. aug. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ASOT ***** válasza:
kösz! most már nem vagyok tudatlan. de asszem kihagyom
2012. aug. 7. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó előttinek: szép próbálkozás :))
2012. aug. 7. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!