Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lánnyal beszéltem, Faceboo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánnyal beszéltem, Facebookon nagyon szimpatikus, kedves és aranyos volt képek alapján szép is az első beszélgetés körülbelül 1-2hete történt?

Figyelt kérdés
Aztán megemlítettem, hogy írok dalszövegeket és bemásoltam neki párat, azt mondta, hogy tetszenek neki én meg voltam olyan hülye, hogy közöltem vele, hogy már nem hiszek a szerelemben mert nemhogy az igaz szerelem hanem még a barátság is elégé ritka. Párszor megemlítettem neki, hogy találkozhatnánk (még nem találkoztunk).....de szerintem a hülye kijelentésem miatt már unszimpatikussá váltam számára...vissza se ír..mit csináljak? Elvileg sokszor átverték a pasik meg stbstb szóval nagy valószínűséggel elégé érzékeny típus lehet.
2012. aug. 7. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés ? Bár igazából cseppet sem érdekel.
2012. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
El. Kúr. Tad. Vágod barátom?
2012. aug. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 okoska31 ***** válasza:

nem érzékeny. csak miután elmondta neked, hogy átverték a pasik, és közben flörtölt veled, Te lazán közölted vele, hogy nem hiszel a szerelemben. Fordított esetben hagynád Te is a csajt, nem? még a dalszövegeidet is megdicsérte.


hülye voltál, lépj tovább -ez a hajó már messze jár.

2012. aug. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy elkúrtam de nekem kell ő...:/

Csajozással sosem volt gondom se Facebookon se élőben barátnőm is volt már..de legtöbbször csak kihasználtak (persze én is hibáztam) na..hogy tovább? Mit írjak neki? meg megvan a száma felhívjam vagy mi?

2012. aug. 7. 16:14
 5/8 anonim ***** válasza:

most ne írj neki semmit, holnapután este sms:

Ne haragudj, ha megbántottalak valamivel :/ beszélnünk kéne, fontos.

2012. aug. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja aztán persze várj, hogy ő jelentkezzen, mert ha állandóan írogatsz neki -és nem válaszol semmire-, akkor azzal azt bizonyítod csak, hogy mennyire ki vagy éhezve, nem pedig azt, hogy komoly szándékaid vannak.
2012. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De, mégis mit mondjak neki? Amivel kiengesztelném? Vagy egyszerűen valami szépet?
2012. aug. 7. 16:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy már hiszel a szerelemben...
2012. aug. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!