Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mit engednétek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit engednétek meg első randin?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nem ismerek és el megyünk valamerre. Lányok ti mit engednétek meg ? puszi arca, szájra, csók, kézen fogás ?
2012. aug. 7. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
srác vagyok, de max puszi arcra, meg ölelés ajánlatos(maximum!) kézen fogást sztem verd ki a fejedből :)
2012. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
lány vagyok. nekem max puszi, ölelés, kézen fogást nem ajánlom, max ha hozzá-hozzáérsz, vagy megsimítod
2012. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Puszi arca, puszi a száj szélére, kéz simogatása (comb semmiképp sem!!), ölelés. De csak akkor ha tuti-tuti befutó vagy, bár, ha elment veled randizni, akkor felcsillant a reménysugár. :D
2012. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!