Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is észrevettétek, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek, hogy az emberi kapcsolatokból hiányzik a másik iránti érdeklődés?

Figyelt kérdés
Mikor ismerkedek, akár barátság, akár más, azt veszem észre, hogy hiányzik az, hogy érdeklődjenek felőlem kérdezzenek tőlem stb, legtöbbet saját dolgukat mondják el és csak várják, hogy te kérdezz te érdeklődj iránta
2012. aug. 8. 00:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Úgy látom, hogy Te is olvasod ezt az oldalt.
2012. aug. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Mert egoisták -.-
2012. aug. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igaz, eu nagy gond. Mindenesetre örülök, hogy van olyan akinek ilyesmi feltűnik. És nem azt kérdezi, hogy terhes-e.
2012. aug. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ennek az a jó oldala, hogy ki tudod szűrni a felszínes egogépeket. Szívás, hogy az emberek 99%-a ilyen...
2012. aug. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
igen, sajnos én is észrevettem...
2012. aug. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nem vettem észre. Ha a barátaimmal vagy a párommal beszélgetek, szóba kerülnek mindenki gondjai, örömei. Egyébként szerintem nem is kell mindent külön kérdezni, ha valaki el akar mesélni valamit, megteheti. Figyelünk rá. De persze érdeklődünk is.
2012. aug. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sajnos van egy barátom, aki mikor msn-en vagyunk mondja mondja a dolgait bajait én olvasom stb. aztán semmi, megkérdeztem tőle esetleg talán, szerinted élek még vagy valami..... akkor poénnal próbálta elütni de zavarba volt.
2012. aug. 8. 00:36
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem is van volt akivel jól kijöttem én mindig kérdeztem mindig meghallgattam-lehet én meg túl sokat kérdeztem mert eltűnt...de mágis érzem hogy nem. tud rólam mindent azért nem érdekelte hogy miért nem mentem vagy miért voltam beteg...
2012. aug. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én általában nem sokat kérdezek, valóban rengeteget beszélek, de ezzel azt próbálom elérni, hogy a másik is megszólaljon. Imádom hallgatni az embereket, de van, hogy harapófogóval sem tudok kihúzni belőlük semmit, ilyenkor lököm a sódert, és néha ők is megnyílnak :)) na meg sok mosolygás kell, a panaszkodást meg hanyagolom
2012. aug. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mágis-mégis
2012. aug. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!