Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Este, pasinal valo talalkozas....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Este, pasinal valo talalkozas. Szexre szamit?

Figyelt kérdés

Holnap este megyek at egy ismerosomhoz, akivel korabban is kavargattunk. De en mar akkor is memgondtam hogy neki, hogy oke szorakozzunk, de nem fogunk szexelni. Azota is beszelgettunk, de most ujra fel jott ez a tema. Elfeljtette es kerdezzek ra hog megis mit var az estetol? Tett kulonbozo megjegyzeseket,amik erre utalnak, de szerintem csak "hang".. mert tobbszor volt mar, hogy mondta-mondta aztan semmi. Volt mikor az egesz estet at beszelgettuk, meg hulyeskedtuk.

18/L


2012. aug. 8. 10:20
 1/9 A kérdező kommentje:
uhhh, rengeteg lett bennem az eliras, bocsanat
2012. aug. 8. 10:21
 2/9 A kérdező kommentje:
-BENNE
2012. aug. 8. 10:21
 3/9 anonim ***** válasza:

"csak hang" Most akkor te mit is akarsz?

Ő d.gni akar, de nem akar nyomulni mert te le állítottad...

2012. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A remény hal meg utoljára. Biztos, hogy nem adta fel, de nem akar mindenáron nyomulni. Ha kiadja meg lesz, ha nem akkor nem. De ha te mégis akarsz vele szexelni, akkor jelezd egyértelműen neki, mert lehet, hogy alacsonyabb sebességgel nyomul a biztosabb célba érés miatt. (Csak azért írom, hogy nehogy csalódva sétálj haza, hogy nem volt szex.)
2012. aug. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minek mész át ha nem akarsz dugni??Mért kell "szórakozgatni" vele ?Rib@nc
2012. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 omba ***** válasza:
Ha lélegzik, akkor bizonyára gondol a szexre!
2012. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Dugni akarsz, ne áltasd magad.
2012. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
igen, de tőled nagyban függ, hogy mi lesz. Ha ottalszol, esélyes.
2012. aug. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem alszok ott, par ora hosszara megyek at. Lehet felreerthetoen fogalmaztam, de o ugy is tok jol megvan hogy nem dughat meg. Mondta hogy azt csinal amit mondok neki hogy mehet. :) A szexen kivul sok mas dolog is van amit lehet csinalni.. ( aki szerint k.rva vagyok meg kapja be! csak azert mert egy regi ismerosommel, akivel nagyon regota ismerjuk egymast, es bejovunk egymasnak talalkozgatunk szerintem attol nem vagyok r!banc. )
2012. aug. 8. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!