Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenét csináljak, hogy a 30 perces buszúton ne legyek végig merev?

Figyelt kérdés

Nagggyon gáz! Nem tudom, miért lehet.. Mondjuk amúgy is könnyen merev leszek, de rohadtul NEM MÚLIK EL! :S

Tegnap a csaj, aki a másik oldalon ült, többször vigyorogva nézett, hogy hiába takarom az ölembe tett táskámmal, attól még tudja, hogy mi van. :D

Buszon úgy tudom, mással is könnyen megesik ez. De végig?! :S



2012. aug. 8. 11:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

szűk nadrág... abban alig-alig látszik...

Ja, és szerintem ritkán van az, hogy téged bámul valaki éppen farok-tájékon.....

2012. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
ezek a buszok már csak ilyenek... multkor spanyolba mentem busszal... 2 napig állt..... na az gáz volt....
2012. aug. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 okoska31 ***** válasza:
93%

inkább mutasd legközelebb a csajnak, ha tetszik, hogy látod, fél órája mint a szikla.

hátha mázlid lesz.

2012. aug. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Mókusgyilkos ***** válasza:
93%
hát ha többször is vigyorogva nézett akk sztem nem volt ellenére és gondolom azt szűrte le h ő az oka :D el a táskával. vegyél fel vmi olyan ruhát amiben már éppen nem tolakodó de azért még meglehetősen látszik és lehet is leülni megint szembe a csajjal :P
2012. aug. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vágd ki a nadrágod zsebét és kezdj el zseb hokizni :) nézd meg jó buli lesz!
2012. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az együttérzést, meg a tanácsokat! :)

Nem akartam tolakodó lenni, ezért takartam el magam, bár néha kicsit navigálni kellett, hogy oldalra kússzon, ne fölfelé, mert rohadtul kényelmetlen volt.

Mindezt megpróbáltam feltűnés nélkül, de mindig megkaptam a jelentőségteljes mosolyokat az akcióra. :D

Ha valaki helyben felkínálja a segítségét, hát hagyom, de én nem fogom kérni... :)

2012. aug. 8. 11:56
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

Mindig tanul újat az ember ezen az oldalon.


Buszon mással is könnyen megesik? Felizgat a busz? Vagy a buszsofőr?

2012. aug. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős. Nekem a másfél, néha 2 órás pesti úton szokott megesni, de farmerben nagyon kicsit látszik csak. De amikor valami tágabbat vesz fel az ember, na akkor nagyon durva szokott lenni. Én is táskával takarom. 19/F
2012. aug. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti:

Te vagy lány vagy, vagy nem buszozol, vagy nagyon szerencsés alkat vagy! :D

Biztosan valami mechanikai ingernek van hozzá leginkább köze, mint pl. a busz erős rezgése, de nem tudom igazából...

2012. aug. 10. 10:58
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát nem vagyok lány. Akkor az én fiatalságomból sajnos kimaradt ez az élmény :-)De annyira nem bánom :-)


30/F

2012. aug. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!