Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk. Miért azokra a lányokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Miért azokra a lányokra buktok akinek 100. lájkja van?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 12:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
84%
Micsoda? Nincs is facebookom, amúgy se érdekelne kinek hány lájkja van, csak az éretlen kis tinik hiszik azt, hogy számít valamit azon a közösségi oldalon való népszerűség. Legalább ott népszerűek...
2012. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%
bakker, az asszony a multkor kimosta a lájkokat, a víz túl forró volt, ráadásul beletett valami piros bugyit is... összementek és rózsaszínűek lettek.... Na, azóta nem láttam egy jó nőt se....
2012. aug. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
11%
hogy milye van? 100. lájkja? nem lehetsz több 12 évesnél, menj még barbizz egy kicsit.
2012. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
16. vagyok
2012. aug. 8. 12:22
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
Nevetséges. Amíg Te így gondolkozol, és az ilyen fiúkat hajtod, addig ne csodálkozz, hogy csak ilyen fiúkba botlasz. Te a fiúknak csak egy rétegét látod, a faszbukos réteget. Ha kimennél az utcára, és nem az előtt a vacak előtt élnél, látnád, hogy a fiúk döntő többsége abszolút nem ilyen. 23/f
2012. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Én az olyannál nem is próbálkozom, tudom hogy van nálam jobb pali is jelenleg (nem önbizalomhiány, csak puszta racionalitás, leszek jobb is) oszt úgyis azt választja az ilyen vagy megcsal. Szal a modell külsejű lányok sztornó. Kivéve ha már alapból tudom hogy nagyon tetszem neki. Inkább átlagos lányra vágyom aki nem olyan mocskosul népszerű

F19

2012. aug. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

Most már biztos vagyok benne hogy a mai fiatal lányok is későn érnek agyilag.

Az én időmben nem 16 évesen gondolkodtak így hanem olyan 10-12 évesen. Igaz akkor nem volt sem facebook sem lájk..

2012. aug. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
59%
Egyetértek veled 9-es, ma már kezd megdőlni a "lányok előbb érnek mint a fiúk" sztereotípia, mivel mindkét nemben temérdek gyerekes, értelmetlen, buta egyed van. persze tisztelet a kivételnek
2012. aug. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nagyon ritkán találkozom idegen fiúkkal, mert falun lakom. Persze amikor találkozok akkor is ez a tapasztalatom. :( Nem muszáj ezért hirtelen elitélni, mert nem ismertek.Ez csak egy kérdés amire normális válaszokat akartam amit már ritkán adnak.
2012. aug. 8. 12:29
 10/24 anonim ***** válasza:
41%
Hetedik vagyok, azért mert nem tudtad felfogni a válaszom, attól az még normális. Ha Te az ilyen fiúkra hajtasz, akkor ezt fogod látni. És a kérdésed alapján neked is a lájkok száma számít, csak gondolom irigykedsz, hogy másnak több jön össze. Azért örülök, hogy manapság az ilyen értékrendű fiatalok a facebook előtt ülnek, mert távol maradnak az utcától.
2012. aug. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!