Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne fantáziálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne fantáziáljak róla többet?

Figyelt kérdés

Elkezdtem egyre többet fantáziálni a legjobb barátnőmről. Nincs most pasim, lehet hogy ez is közrejátszik benne, és elég nehéz így találkozni vele. Ráadásul egyfolytában simogat meg ölelget vagy hozzámbújik ami még nehezebbé teszi.

Nem hiszem hogy ő akarna valamit, mert ha véletlenül rálépek a sarkára akkor azt mondja hogy majd eljöhetsz az esküvőmre...

Elég bonyolult a barátságunk még így a húszas éveink közepén is. :S Mit csináljak?


2012. aug. 8. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Dugjunk hármasban.
2012. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem. Te biszex vagy a barátnőd meg nem biztos? Keress magadnak egy pasit és nincs probléma.
2012. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te komolyan meg akarod ezt érteni ? Oké.
2012. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyúljál rá a punciára vazze
2012. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerezz egy alkalmi dugó partnert(férfi),és kész,majd ha lesz pasid,akkor az lesz jó,ha anyira viszket...
2012. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

gondolom Te is pasit akarsz, de mégis megfordul a fejedben, ezért nem értem miért gondolod azt hogy neki nem tetszene az ötlet

Szerintem néha tereld a témát olyan irányba, hogy kiderűljön az hogy hogy állna hozzá ha "valaki" ilyet kérne tőle ;)


Ha sikerrel jársz akkor szeretnék ott lenni ;)

25F

2012. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!