Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem. Tesztelni akart?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dittike1 kérdése:

Nem értem. Tesztelni akart?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel eddig csak látásból ismertük egymást.Egyik nap rám írt facen, hogy talizhatnánk.Persze egyből kaptam a lehetőségen,eddig is nagyon bejött nekem, de nem mertem lépni.Szóval eljött értem, beszélgettünk nagyon sokat.Azt mondta, hogy nem szereti ha egy lány könnyen kapható,viszont ne is legyen annyira visszafogott.Két óra beszélgetés után felhozta a dolgot, hogy mi lenne ha szexelnénk.Én persze egyből nemet mondtam.Nem csinált belőle problémát.Elvoltunk...aztán már nagyon felforrósodott a hangulat...de csak az előjátékig jutottunk...amit persze nem bánok.

Hazavitt...és most nem tudom, hogy mi akart ez lenni? Miért hív ki és akar megb***ni, ha közben azt mondogassa, hogy nemjó ha a lány könnyen adja magát.Viszont annyira meggyőzö tud lenni, hogy még a világ végére is elmentem volna vele:DDD

Most akkor mégis könnyen kapható vagyok??? Mert ilyen még nem fordult elő velem...és elég rosszul érzem magam...és félek ,hogy nem akar többet találkozni velem amiattt....amit őőőő hozott ki belőlem:(

17/L


2012. aug. 8. 13:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Ez a baj veletek nőkkel, nem értetek ti semmit.
2012. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Kareszpapi most az egyszer igazat adok Neked! :D
2012. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%

pont az volt a cél h ezt hozza ki belőled XD te se gondolod komolyan h ha látásból ismert akk majd facen hív el ha akar is vmi értelemeset tőled.

rá akart ültetni a cerkára mert szimplán jól nézel ki és csókolom.


bocs a világképed összetöréséért de e-von.

2012. aug. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Perszehogy nem értem mit akar, ha egyszer ezt mondd..egyszer azt... -.-
2012. aug. 8. 13:43
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

kérdező elmondta amit mondott, de te mégis belementél félig meddig. amire gondol: ribanc vagy, nem kellesz neki.

ennyire egyszerű

2012. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Többször is egyetértenél, ha megértenéd a mondanivalómat.
2012. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
"hogy nem szereti ha egy lány könnyen kapható,viszont ne is legyen annyira visszafogott." Ez sablon szöveg, ezt akartad te is hallani, lásd be.Elhívott mert meg akart d*gni, ez ennyire egyszerű.Ne érezd rosszul magad, nincs semmi gond.Beszélgess vele.Neked mit jelent ez az egész?
2012. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyből az villant be nekem is, mint mókushentes elvtársunknak, pedig érdekes módon nőnemű vagyok.
2012. aug. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem az fura, hogy egy sráccal, akit látásból ismersz, elmentél olyan helyre, ahol ez megtörténhetett. Oké, nem kell mindenkiben a baltás gyilkost látni, de egyszer majd jól megerőszakolnak. Legalább menjél nyilvános helyre ismeretlenekkel, könyörgöm.


És nem, nem tesztelni akart, hanem kipróbálni, mire vagy jó.

2012. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
ajj.. először bedobja a csalit ez már megvolt mivel bejött neked utána oda csal h rá harapj azzal h elhív utána be akasztja a horgot azzal h benyögi h nem szereti a könnyűvérű csajokat de azért h mégse legyen túl nehéz dolga és h neked legyen min paráznod és csökkenjen az az önbizalom azt mondja h a túl nehezen kaphatókat se majd jól kifáraszt a beszélgetéssel végül partra húz és úgy meg... h rögtön ki is sülsz :D
2012. aug. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!