Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy tudtok olyan sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy tudtok olyan sokat beszélgetni bármiről bármit?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy nem megy a beszélgetés.

Mások meg annyit tudnak beszélni amíg a szájuk ki nem szárad, hogy csinálják? :D Ráadásul olyanokat amik viccesek is, jók is, stb.


2012. aug. 8. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Fordítva vették be a hashajtót.
2012. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán habitus, és önbizalom, valamint intelligencia kérdése. Vmelyik neked lehet hiányzik. -ill a habitusod nem olyan.
2012. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Én is hasonló cipőben járok. Sokszor fogalmam sincs hogy mit mondajak.

Egyébként te fiú vagy lány vagy? Szerintem ez inkább fiuknál fordul elő

2012. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Hát nem tudom sajnos én is ugyan ebben a cipőben járok...... :-(
2012. aug. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Érdekes nekem egyszer akadt el a szavam,azóta sem :D De akkor meg is volt rá az okom :D

Bármiről el lehet beszélgetni,poénkodni,viccelődni..Ha már adott egy téma,akkor jön a többi is magától :D

2012. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Diavolino44 ***** válasza:
19%

Van egy mondas:

Az ostoba mindig beszel, az okos akkor beszel amikor kell, a bolcs meg tudja kell-e egyaltalan.

Ha lany vagy ne erdekeljen ez, ha fiu vagy akkor meg kamuzzal.

2012. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Egy ideig még megy is a duma, de miután kifogyok az ötletekből vége :S
2012. aug. 8. 15:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Gyakorolhatunk :D
2012. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Túl komplikálod/gondolkodod az egészet, csak lazits és magától fognak jönni a gondolatok. Ha sokat gondolkodok rajta akkor én is néha kevesett beszélek.
2012. aug. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én például sokat tudok beszélni.

De nem mindig. :)

Az attól függ hogy milyen a társaság. Meg reagálnak e arra amiről beszélek. Voltam már olyan társulatba hogy félmondat közbe otthagytak. -Akkor én se voltam már továbbra beszédes.

Amúgy annyi a titka hogy szétnézel és mondod amit látsz. Szép ez a fű.. És innen már jön valami ahhoz kapcsolódó kérdés. A másik meg válaszol rá úgyis valamit. Tök mindegy mit mert lehet folytatni azzal ha nincs füve hogy panelba lex e?? meg ilyesmik.. Amúgy ezek ilyen töltelék kérdések. De elkezdeni beszélgetni tökéletes.

2012. aug. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!