Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haverságból, barátságból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haverságból, barátságból, tesz ilyet egy férfi?

Figyelt kérdés

- Állandóan felhív

- Érdeklődik mi újság

- Éjjel is hív néha

- Viccelődik, próbál heccelni direkt

- Ha más palival barátkozol, szinte olyan, mintha idegesítené


2012. aug. 8. 15:17
1 2 3
 1/27 okoska31 ***** válasza:

nem.

többet akar.

2012. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nem nem nagyon. Én speciel nem.
2012. aug. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
vagy buher, vagy még kicsik vagytok, és te vagy az öribarija, de ha már férfit írtál... Hát kicsit érdekes. Próbálj vmi kellemesen aggresszív homofób beszólást elsütni előtte, és lesd meg a reakcióját ;) Aztán nem ám lehajolni a szappanért :D
2012. aug. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

A féltés nem irányadó, azt lehet én éreztem bele. Ő csak feltett egy kérdést.


Mi mutatja, hogy többet akar?

2012. aug. 8. 15:21
 5/27 A kérdező kommentje:

Nem gyerkőc már korban, agyban lehet az.. :D


Én fiatalabb vagyok, de nem tini már.

2012. aug. 8. 15:22
 6/27 ASOT ***** válasza:
Nem! :) tuti több van mögötte.
2012. aug. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

De ez miből ilyen világos?


Nekem fel sem tünt volna, ha egy barátom nem mondja.

2012. aug. 8. 15:23
 8/27 anonim ***** válasza:
Az is lehet, h te vagy az egyetlen barátja, de gyanús... Am meg férfi nem hívogatja nyakra főre a másikat, max néha sörözni, és csajokat stírölni, esetleg kicsit öklözni a teremben. Lehet a te haverod is öklözni akar.... ÖKLÖZNI :P
2012. aug. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 ASOT ***** válasza:

igen még az lehet amit az utolsó írt, csak én hosszabban fogalmaztam azt meg "Az is lehet, h te vagy az egyetlen barátja," (+ elnézést a melegektől, de még lehet akkor is ha b*zi!)


Egy pasinak ha nem tetszik a lány, nem tartja jófejnek, normálisnak, és ha nem látná halovány esélyét annak h bármi lehetne köztük akkor NEM írna ennyit.

2012. aug. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. :)
2012. aug. 8. 15:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!