Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kisfiam kis barátjának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kisfiam kis barátjának anyukája burkoltan ajánlatot tett nekem, ami számomra igen kellemetlen volt. Ti hogyan kezelnétek a helyzetet a helyemben?

Figyelt kérdés

Tegnap együtt mentünk játszóterezni a kisfiam ovis társával és annak anyukájával. A gyerekek nagyon jóban vannak, az óvodában is sokat játszanak együtt, és azon kívül is többször teremtettünk már nekik alkalmat arra, hogy együtt legyenek. Mi is egész jól el szoktunk beszélgetni az anyukával, akiről egy ideje már gyanítottam, hogy biszexuális. Tegnap ez be is bizonyosodott, mivel célozgatott arra, hogy össze kellene jönnünk.

Vannak meleg ismerőseim, semmi bajom ezzel a dologgal, viszont én nem vagyok az. Igaz, egyedül nevelem a fiamat, de hetero kapcsolatban tudok csak gondolkodni.

Tegnap úgy tettem, mintha nem venném a lapot, elnevetgéltem a dolgot. Viszont tartok tőle, hogy újra előkerül a téma. A fiúk barátságának nem akarok útjába állni, de nekem ez így nagyon kínos volt:S


2012. aug. 9. 06:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell túllihegni a dolgot. Ha mégegyszer ajánlatot tesz, nyugodtan kérdezz rá egyértelműen, hogy most ő arra céloz, hogy te+ő? És ha azt mondja igen, akkor egyszerűen mondd neki, hogy ne haragudj, de én nem szeretném, én csak a pasikat szeretem, és ennyi. Biztosan nem fog erősködni, meg tovább nyomulni. Annyiba hagyja a dolgot, és utána csak barátok lesztek továbbra is. Viszont ha nem felelsz neki egyértelműen, akkor szerintem újra és újra be fog próbálkozni. Éppen ezért érdemes az elején tisztázni, és akkor megmaradhat a barátság. Én ezt tenném legalábbis.
2012. aug. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát mondd, hogy bocs, de nem jössz be nekem, mert az alacsonyabb, szőke csajokra bukom, vagy mittudomén.
2012. aug. 9. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Biztos a beszelgeteseitekböl felreertett,gondolom kedves voltal vele,de mond meg neki kerek perec hogy te nem ugy erzel mint ö.Ezt el kell fogadja,ha nem a fiuk baratsaganak nem te allsz utjaba hanem ö.Nehogy mar magad erezd ez miatt bünösnek.
2012. aug. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Szerintem is az a legjobb ha tisztázod vele hogy még mindig a pasikhoz vonzódsz (azért mert nincs párod épp az nem azt jelenti hogy szimpátiát váltottál). Esetleg mesélsz neki valami jó hapsiról akivel alakul valami vagy ilyenek, de jobb talán egy az egybe egyenesen megmondani.

Szerintem ez az ő számára sem sértő hiszen nem őt utasítod vissza csak egyszerűen "más táborban" játszotok vagy hogy mondjam.

Nekem is van ilyen ismerősöm férfi is nő is, de amikor pl. a fiú meleg ismerősöm rányomult egy fickóra akiről aztán persze kiderült hogy csajozni szeret(ne) egyáltalán nem sértődött meg továbbra is jóban maradtak:)

2012. aug. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hú, elhiszem, hogy kellemetlen, én nem is nagyon tudom, hogy kezelném. Talán elkezdeném mondani, hogy van egy férfi, aki tetszik. Én biztos nem mernék rákérdezni, ez nagyon kellemetlen.
2012. aug. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
El kellett volna hajtanod.
2012. aug. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért gondold át, hogy tényleg nem szeretnéd-e kipróbálni, mielőtt bármit mondasz neki :)
2012. aug. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszer próbáld ki. Nem kell vele kapcsolatot kialakítani. Csak egy szex, és kész. Lehet élveznéd.
2012. aug. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Mint említettem: heteroszexuális vagyok:)) Nem szoktam nőkkel fantáziálni, abszolút nem vonz a leszbikus szex. Így az, hogy kipróbáljam, szóba se jöhet:)

Ha nem a gyerekem barátjának a szülője lenne, akkor egyszerűen megmondanám, hogy kösz, de nekem a nők nem jönnek be. Csak remélem, hogy ha odakerül a sor, hogy mondanom kell, akkor nem bántódik meg, vagy a visszautasítás miatt nem érzi majd úgy, hogy kerülnünk kell egymást. Mert igazából az a bajom, hogy én most azt érzem, hogy egy ideig nem nagyon akarok vele találkozni:S Azt meg nem szeretném, hogy a gyerekek igyák meg a levét, hiszen ők tényleg nagyon jól elvannak együtt, szeretik egymást. Így ha a fiam akar együtt játszóterezni, vagy akármi, akkor nem fogok neki csak ezért nemet mondani. Viszont lehet, hogy a másik anyuka így gondolná. Basszus, sose hittem volna, hogy ilyenen kell agyalnom.

A férfi meleg ismerőseimben van egy radar, mindketten azt mondták, hogy ők még sose közeledtek olyanhoz, aki hetero volt. Most vagy bennem van valami leszbikus vonás, vagy az anyuka radarja hibás.

2012. aug. 9. 13:45
 10/14 anonim ***** válasza:
Vagy célzással utasítsd vissza, vagy tényleg rákérdezhetnél. Gondolom, az ő kisfia is neheztelne rá, ha hirtelen ok nélkül eltiltaná a barátjától.
2012. aug. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!