Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pont velem történik ez? Miért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pont velem történik ez? Miért?

Figyelt kérdés

Tegnap egy próbanapon voltam, nagy hévvel végeztem az ingyen munkát, és belép az üzletbe egy lány,ott dolgozik. ÉS huhhhh .:) Na velem még sosem történt ilyen, hogy első látásra megtetszett valaki, és pont egy lány. Ez azért fura, mert én is lány vagyok. :D

Na mindegy. Nem azért, mert baj volna, csak 'pofázhatnékom' van ma. :D Ami szintén szokatlan. :)


2012. aug. 9. 13:29
 1/3 Mókusgyilkos ***** válasza:
ált. nem szokásom de mivel mégis csak bi/leszbi feeling terjed a levegőbe: össze dobhatnál még vmit ami nem szokásod :D ááááááááááh bi csajok szeressük őket :)
2012. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább kacérkodj a zuhanyrózsával..
2012. aug. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A zuhanyrózsa nem buli, de mindenképp értékelem a hozzászólásokat.
2012. aug. 9. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!