Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiú, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,akit barátnőm személyesen is ismer,de én csak facebookon ismertem meg.Nálam egy évvel idősebb. Egy várossal lakik csak odébb. Facebookon többször is beszéltünk és nagyon jól elvoltunk. Mindig kérdez, mi a helyzet stb... Egyszer megkérdeztem,milyen lányok jönnek be neki. Valamit nagyon sokáig írt,de csak annyit küldött el: Válogatós vagyok :P . De valószínű,hogy először nem ezt akarta először elküldeni. A lényeg,hogy nekem is tetszik,teljesen közös minden bennünk: zenei ízlés, érdeklődési kör. Nekem nagyon bejön,de hogy tudhatnám meg,hogy ez kölcsönös-e? Kérlek válaszoljatok!


13/l



2012. aug. 9. 14:00
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
menj babázni kislány
2012. aug. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 okoska31 ***** válasza:

azért 13 évesen még hagyhatnád, hogy a fiú kezdeményezzen...:)


egyébként amit elküldött, bár rég voltam ennyi idős, szerintem azt jelenti, amit tudni szeretnél.


úgyhogy lehet kézenfogva sétálni! Többet NEM! Na, még nőni egy kicsit...

2012. aug. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
meg lecidázhatod a kukiját
2012. aug. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
30%

13 évesen? Ide 18 éven felüliek járhatnak..

Vidd el neki az "Én kicsi pónim" figurákat és játszatok azzal..

2012. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem gondoltam semmi komolyra.Nem olyan nevelést kaptam.Köszönöm a normális választ.
2012. aug. 9. 14:05
 6/8 anonim ***** válasza:
19%

Mindjárt jön 1 következő kérdés:

"Nem védekeztünk, kutya pózban csináltuk, lehetek terhes?"

2012. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10%
várj még 1-2 évet aztán menj oda hozzá és cimmantsd le.
2012. aug. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell legalább 7 évvel fiatalabbként kezelni a 13 éveseket a koruknál ("babázz/játssz pónifigurákkal")...

A kérdéshez érdemben tanácsot osztani nem tudok, mivel a helyzetedben szövegkörnyezettől, előzményektől, adott pillanattól függne, miképp terelem erre a témát és mennyire igyekszem burkolni, mindenesetre egész bizonyosra besaccolható egy-egy reakcióból a tényállás.

2012. aug. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!