Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nem zavar titeket, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nem zavar titeket, hogy ilyenkor saját magatokról mondtok rosszat?

Figyelt kérdés
Sok fiú azon sír folyton, hogy milyen igazságtalanság, hogy a nők akkor szexelhetnek amikor csak akarnak. Elég "széttenni" a lábuk és máris van valaki. Bezzeg szegény fiúk mennyit szenvednek. Ilyenkor miért nem jut eszébe senkinek, hogy ezzel gyakorlatilag azt mondjátok: egy fiúnak mindegy csak lyuk legyen. Mert hát miért tud egy nő mindig szexelni (most tegyük fel, hogy ez így is van)? Mert mindig van kivel. Ha a férfiak is válogatnának, akkor a nőknek is nehezebb dolga lenne. A fiúk viszont ezt pozitívan állítják be, hogy ők szegény hősök akik mit el nem tűrnek, a nőknek meg milyen jó.
2012. aug. 10. 23:31
1 2 3
 1/23 Hole Hunter ***** válasza:
100%

Savanyú szőlő effekt...

A fiúkat nem zavarja, a pasik meg nem fognak p.ináért kuncsorogni...sztem.

2012. aug. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező, egy fiú tényleg akárhová bedugná a farkát igazad van, viszont egy lánynak romantikára gyengédségre és arra van szüksége hogy valaki csak őt szeresse, nemtudom hogy miért nem lehet ezt megérteni, nemkell nagy ész hozzá hogy rájöjjünk hogy hazudni kell a lyukéhség kielégítése miatt ami cseppet sem megvetendő ahoz képest hogy a nőknek tulajdonra van szükségük.

Igen a férfiak azért nem válogatnak mivel a nyomulás a mi feladatunk és így sokkal nehezebb dolgunk van, szóval tényleg szegény hősök vagyunk és nem csak várjuk hogy leszólítson minket álmaink csaja és még válogassunk is.Szerintem ezen nem ártana elgondolkodnod.

2012. aug. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
62%

3.

na azt nem mondanám,hogy minden nőnek a gyengédség kell.

mit okoskodsz?(nem magamra célzok 50%)

2012. aug. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%
ja azt tegyük hozzá,hogy nem csak ellent mondanak maguknak, hanem még le is degradálják magukat egy ösztönlény senkivé. de oké, ti tudjátok.
2012. aug. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%
A férfiak is válogatnak, ki mondta, hogy nem? Egy nő meg csak olyannál próbálkozik, akiről tudja, hogy biztos lesz a siker.
2012. aug. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 legly ***** válasza:
0%

Kedves kérdező, bevallom, engem roha.dtul nem zavar, mivel 1. teljes mértékbe elejétől a végéig igaza van a 3. hsz-nak + 2. bennünk van azaz "állat" vágy is, szóval a faj ven maradása..


Ennyi erővel, meg is kérdezhetném énis azt, hogy mi a jó abba h minden pasinak szét teszitek a lábaitok ??


Erre válaszolj ha megkérhetlek..!


Üdvözlettel

Legly

2012. aug. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
"viszont egy lánynak romantikára gyengédségre és arra van szüksége hogy valaki csak őt szeresse," S ez talán bűn? Szerintem ez teljesen természetes. Az meg teljesen hidegen hagy, hogy melyik nem kezdeményez, szóval nem hiszem, hogy nekem kéne elgondolkodom rajta. xD
2012. aug. 10. 23:51
 8/23 anonim ***** válasza:
42%

Igen, csak tudod, mi egyszerű, rendes srácot max ha fizetünk, akkor szexelhetünk. Akikkel ti szexeltek lányok, azok mind jó pasik. Nekik tényleg király az élet.


Mi meg még annak is örülhetünk, ha pénzért elvállal egy prosti. Szép világ.


Ezt teszi a lányok kegyetlen, felszínes, válogatós stílusa.


Ti lányok sokkal többet ártotok azzal, hogy válogattok, mint mi fiúk, akik legalább akármilyen lánynak szívesen okoznánk örömet.


Rákényszerülünk, hogy azzal szexeljünk, aki jut, mert ti lányok annnyira válogattok, csak tudnám minek?!


A poén, hogy épp a rossz fiúkkal dugtok, a rendes srácokank meg esélyt sem adtok.


Mégis mitől lennétek, ti lányok jobbak?!

2012. aug. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, én nem teszem szét a lábam senkinek, mások fejébe meg nem látok. És ha meg is tenném, milyen jogon szólhatnának le a fiúk 2012-ben, amikor ők "veszik igénybe" a helyet a lábak között?

Amúgy a kérdés amit írtam az csak más vélemények megfigyelésén alapul nem az én teóriáim. Tehát nem én mondom, hogy a férfiak nem válogatnak.

2012. aug. 10. 23:55
 10/23 anonim ***** válasza:
67%

és az miért bűn hogy mi minden lyukba beraknánk?:D

Ilyen a természetünk, szánalmas hogy hazudni kell erről a csajoknak, mi meg fogadjuk el a hülyeségeiket, aztán csodálkoznak ha megcsalják őket meg "átverik".A csajok kényszerítik ki belőlünk a hazugságot.

Jó persze nem álltalánosítok, de nagy részben ez az igaz.

2012. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!