Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan csodálatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan csodálatos anyukának lenni?

Figyelt kérdés

Miért? Ezt csak az érti aki már szült?

Rengeteg hátránya van, rosszullétek hónapokon keresztül, több órás rettentő fájdalom szüléskor, hízás, csíkok, szoptatás után a mell sem a legszebb, egy darabig no szex(meg is csalhat a férj akár) aztán nonstop felügyelet a gyereknek, kevés alvás->stressz, és még mindig itt van az ,hogy a férj bármikor leléphet büntetlenül.

Tényleg megéri?


2012. aug. 11. 13:25
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem, dehogy éri meg. Végiül is csak ez a létünk értelme, enélkül kihalna az emberiség. Szóval nem, semmiképp sem éri meg.
2012. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%

válasz egyszerü, ti nök itt cseszitek el:

rosszul választotok párt, mert a szépfiu,nagydumás,nagymenö az igen,az lefog lépni....ezért kellene ésszel választani és olyan pasit keresni aki mindezt amit leirtál könnyebbé teszi

2012. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Annyit tennék hozzá, hogy tényleg kellemetlenségekkel jár, ám a természet gondoskodott arról a bizonyos rózsaszín ködről. Mert bizony ha a nők mérlegelnének és rövid távon gondolkoznának, akkor az lenne, hogy "Nagy fájdalom, alakom se lesz olyan, az ember is leléphet- na nekem nem kell gyerek!"
2012. aug. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hát én ismerek egy családot, a pasi rohadt rendes volt, sosem csalta meg a feleségét és miután a gyerek megszületett, az anyuka nem volt a toppon és le is lépett.

szóval amit írtál az hülyeség.


1.

szerintem lehet más is az életünk értelme nem csak az,hogy halomra szüljük a gyereket

2012. aug. 11. 13:34
 5/10 A kérdező kommentje:
arról nem a nő tehet,hogy a pasi lelép.:)
2012. aug. 11. 13:35
 6/10 anonim ***** válasza:
72%

Nah ácsi meg egy pillanatra!

Attól,hogy valakinek babája van,még nem szabad elhanyagolnia a párját sem!Sok nő ezt felejti el!Mert ideges,streszes,és fáradt!Ezen sokkal be a legtöbb pasi,és lép le.

A kérdésedre a válasz,igen csodálatos anyukának lenni!Érezni 9 hónapig,hogy a szíved alatt egy új élet fejlődik!A fájdalom az eltörpül akkor,mikor a karodban tatod először azt az apró kis csomagot,akire vigyáznod,szeretned,ápolnod kell!De ezt csak azok értik meg akik megértek az anyaságra!

2012. aug. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Hanariko ***** válasza:

Kérdező, nem tudom hány éves vagy, én 18 és kb. én is ezt gondolom, de azért belátom, hogy van értelme a gyerek szülésnek, hiszen szaporodnunk kell. (ha az érzelmi részét nem, csak a nyers értelmét nézzük)

Valószínűleg én sem vagyok még megérve az anyaságra, de ez ennyi idősen sztm normális, kíváncsi lennék, te mennyi vagy.

Az meg hogy a pasi lelép... hát elég geerinctelen dolog, de abban is igaza van az egyik válaszolónak, hogy vele is törődni kell ugyan úgy. Ezért nagy felelősség a gyerek mert non-stop figyelem, gondozás + a pár babusgatása, el nem hanyagolása is "feladat".

Egyébként ha egy férfi normális (és ugye nem az a nagydumás, menő aki a bajban meg lelép) akkor szerintem a stria csíkokkal, szoptatós mellel, és terhes pocakkal is ugyan olyan szépnek kell hogy lássa a párját.

2012. aug. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

csak akkor megoldható a gyerekfelügyelet, házimunka és még a férjjel való kapcsolattartás, ha a férfi is segít otthon és nem minden a nő feladata főleg szülés után.

könnyű mondani,hogy ne hanyagoljuk el a pasit, ha minden a mi nyakunkban van.

2012. aug. 11. 14:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Qrvára nem éri meg, ezért nem is fogok soha szülni :S
2012. aug. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hanariko ***** válasza:
hát ha normális pasi akkor az besegít otthon és nem hagy magadra...
2012. aug. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!