Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinál ilyeneket valaki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál ilyeneket valaki, ha az illető csak egy barátja?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki tetszik nekem nagyon, már régóta ismerem, jóban vagyunk eléggé.

Viszont van egy lány, akit kb 1-2 hónapja ismert meg, és folyton kézen fogva járkálnak, volt már, hogy együtt aludtak, de állításuk szerint semmi nem volt, meg csak barátok... Viszont én már nem tudom mit higgyek, valószínűleg ez a csaj kell neki, ugye? :(

Gondolom a lány nem akar tőle semmit, különben már összejöttek volna, nem?

Most mit csináljak? Nem akarok csak úgy beletörődni ebbe, nagyon kell nekem ez a srác!! :(


2012. aug. 11. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor harcolj érte! Érd el, hogy minél többet legyetek együtt.
2012. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én akkor mondanám hasonló helyzetben egy lánynak, hogy a másik csak a barátom, ha az illető lány érdekel.
2012. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!