Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti lennétek szeretők egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lennétek szeretők egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Furcsa így leírni. Egyszerűbben ti kavarnátok olyannal aki van barátnője/pasija/felesége/férje ? Ha csináltatok már ilyet miért? És ha nem mennétek bele miért nem ? Tudtatok egyáltalán arról, hogy kapcsoaltba van az illető?
2012. aug. 11. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Én nem lennék senki szeretője, mert azt szeretném, hogy az illető, akit szeretek, csak engem szeressen.
2012. aug. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Elsővel teljesen egyetértek ...!

Nem tudnék ilyen ,,kapcsolatban,, élni ...!

19/L

2012. aug. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem.

Van gerincem, és vannak elveim, ilyen egyszerű.

2012. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 galen malek ***** válasza:
75%
én lennék mi bajom lehet :) amiről nem tudnak az emberek az nem fáj :)
2012. aug. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Én voltam már ebben a helyzetben.Igazából hamar rájöttem,hogy hosszútávon nagyon kellemetlen érzés ezt csinálni,hiszen rájön az ember,mennyivel többre vágyik ennél.Másodhegedűsnek,vagy sokadiknak lenni nagyon pocsék érzés,mármint annak,aki érzelmes,és van lelkiismerete is.Másfelől van egyfajta izgalom is a dologban,a tiltott gyümölcs a legédesebb,ez tény.Mindenki döntse el maga,mibe megy bele,és milyen áron.Nem azt mondom,hogy nem kavarogtak bennem az érzések ilyen helyzetekben,de az biztos,hogy megbánni nem bántam meg semmit.Minden úgy jó,ahogy történt.Ezen már nem kell és nem lehet változtatni.
2012. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Én szerelmes voltam még exembe akinek új barátnője volt... Elmentünk páran barátokkal (exem is ottvolt) városba, és exem megfogta a kezem, ölelgetett, meg akart csókolni. Nem hagytam. Mikor megfogta a kezem kitéptem belőle az enyém, amikor megölelt elhúzódtam, amikor meg akart csókolni elfordultam. Pedig szerettem.

De volt barátnője... És én nem leszek az aki szétbarmol egy kapcsolatot :)

2012. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Hatos, ezt nagyon jó volt olvasni, de komolyan :)
2012. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Voltam. De többet biztos nem leszek.
2012. aug. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%

Hát látom jól leszavaztak, nemtudom miért...

Sajnálom hogy egy eleve rossz kapcsolatot se volt szívem szétkapni :)

2012. aug. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
33%
Ha nekem kell valaki nem érdekel van e felesége barátnője egyéb.. és most is olyannal kavarok akinek felesége van. Engem már nem érdekel se szerelem se kapcsolat feleség biztos nem leszek ebben a világban mert ugyis megcsalna én meg nevelném otthon a gyerekeket miközben ő kurficol.. semmi értelme. :S Nekem ez a véleményem szavazattok csak le, és sirjatok nap mint nap a tönkremenő párkapcsolatotokban.. ;) /tisztelet a kivételnek/
2012. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!