Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lehet az igazi éne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lehet az igazi éne?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akit nem tudok hová rakni. Ha úgy hétköznapokon találkozunk, teljesen aranyos, szerény, értelmes gyerek, akinek fontos a tanulás, időben otthon van, kínosan érzi magát, ha meglátják egy bulifotón, vannak komoly céljai, ilyenek. Amikor pedig kissé ittas, akkor erőszakos, perverz, nagyképű, mindenkit megdugna, sértően beszél, indiszkrét, csak játszik a lányokkal, tegnap is azt mondta, hogy mindegyik egy ku.rva. Melyik lehet ő igazán? Talán bulikban próbál kitörni a jólneveltségből, vagy épp a hétköznapokon próbál szolidnak tűnni?
2012. aug. 11. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:

hát nekem van egy erős gyanúm hogy inkább az utóbbi. Ilyen tipikus closet ööü, erre nem is tudom hogy jellemezem.


EZT amúgy én konkrétan gyávaságnak tartom, basszus akkor már legalább merje felvállalni magát, hülye kis p... . Amúgy meg ha olyan jámbor kis stréber jó lélek lenne, berúgva se mondana ilyeneket, mert az alkoholtól nem kezd el mindenki nőket szidni (tapasztalat is).

2012. aug. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

valami problémája lehet, még ő maga se tudja mi..

nagyjából én is így szoktam viselkedni.többek között ezért nem merek még alkoholt se fogyasztani.

2012. aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk érdekes, tegnap részeg volt, amíg ketten voltunk, viszonylag normálisan beszélt, aranyos volt, olyan volt, mint józanon, csak kicsit lazább, viccesebb, meg nyitottabb, de amint odajött akár csak egy haverja is, mintha elvágták volna, tajparaszt volt. Köszönöm a válaszokat!
2012. aug. 11. 15:01
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy ő sem tud magán kiigazodni, meg senki. Én is mondtam neki, akkor mondta, hogy mindenki így van ezzel.
2012. aug. 11. 15:02
 5/6 anonim ***** válasza:
a haverjai miatt teszi, akik talán szintén egymás miatt, ez egy ördögi kör
2012. aug. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés. Félrehívtam a haverjaitól, hogy elmondjam, hogy elég rosszul esett, meg hogy nem ilyennek ismerem, elszállt vele a ló, stb. Azt mondta, gyerekesnek érzi magát emiatt a félrehívós dolog miatt. Ez tényleg gyerekes lett volna? Kettesben akartam vele beszélni, akkor normálisabb, ennyi.
2012. aug. 11. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!