Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Mire gondolsz most? " Köztudo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Mire gondolsz most? " Köztudott, hogy a férfiak utálják ezt. Van itt olyan nő, aki szintén így érez? Miért?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nőként azért szeretem tudni, hogy a párom mire gondol ha nem egyezik a véleményünk. De szerintem én ilyet nem szoktam kérdezni, mert én se szeretném ezt a kérdést. Elmondanám, ha úgy érezném a helyzetből, hogy elmondható, és ezt a kérdést tolakodásnak venném, hogy nem vesz figyelembe, hogy most nem alkalmas elmondani. De fordított helyzetben azért kíváncsi vagyok a párom véleményére, és idegesítene, ha nem mondaná el, úgy hogy jutunk egyről a kettőre?
2012. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem utálom, inkább fölöslegesnek tartom, hogy ilyet kérdez a párom. Akkor fordul elő, ha csendben vagyunk egymás mellett és szemmel láthatóan nem köt le semmilyen tevékenység. Ilyenkor összefüggéstelen gondolatok cikáznak a fejemben, amiről nem lenne egyszerű beszámolni és nem is érdemes. Általában az a válaszom, hogy "Bölcsészkedek." Azaz bambulok. (Bocs a bölcsészektől.) Szerintem azért kérdezi, mert így akar beszélgetést kezdeményezni, így néha előrukkolok valami témával, aminek örülni is szokott. Mindketten elég beszédesek vagyunk ugyanis.
2012. aug. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!