Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogykell egy férfit meghódítan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogykell egy férfit meghódítani, elbolondítani?

Figyelt kérdés

Ha van egy ismerősöm, tudom, hogy kedvel, én is őt, hogyan csábíthatom el?


Nem kalandra gondolok, hanem kapcsolatra.


Hogyan vigyem tovább a dolgokat? Ő elég félénk jellem.


2012. aug. 11. 18:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
28%
a punciddal mindent elérhetsz!
2012. aug. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Azt n is tudom, hogyan kell szexre csábítani, de kössz, kihagynám.


Imádom és kell nekem az a srác. Csak kissé félős , nem lép bátran, csak vár.. de azt már tudtomra adta, hogy ő is kedvel.

2012. aug. 11. 18:04
 3/24 anonim ***** válasza:
2012. aug. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Pedig halál komoly, hogy szexszel el lehet csábítani egy pasit. :) Komoly kapcsolatra is! Persze csak ha nagyon jó vagy az ágyban! :)
2012. aug. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Engem is meghódíthatna már valaki...:))
2012. aug. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Az ellentetek elejen vonzak egymast , kesobb azonban problema is lehet. Bar azt nem tudom h Te is felenk vagy.e....Ha tudod hogy o is kedvel , akkor nincs is olyan nehez helyzeted, lehet kezdesnek az is jo ha kimutatod Te is a szimpatiad ha meg eddig nem tetted meg.Egyebkent legyel termeszetes, probald humorral oldani a felenkseget .Probald kipuhatolni h mit szeret csinalni, mit kedvel egy noben...de a legjobb ha magadert szeret.Legy vele bajos es viselkedj ugy mint egy hercegno aki az igazira var....a hercegno itt nem azt jelenti h pinkmanias flegmazo , mindenkit felulrol vizslato legyel, hanem bajos , noies , kifinomult elegancia , jo modor. Nem art ha tudsz egy kicsit fozni.xD jah es kesobb ha arra kerul a sor a hercegnobol arra az idore legyel vadmacska.a legtobb pasi titkon (mint a mondas jarja) egy jokislanyra var , akibol csak o tudja kihizni a ,, rossz" kislanyt , vadmacskat.
2012. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
nana! Előbb csókolózni is kell!!!
2012. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Attól, hogy valaki jó szexben, még lehet elviselhetetlen az életben. Ne mondd már, hogy mellette maradnál. Ez ostobaság.
2012. aug. 11. 18:12
 9/24 anonim ***** válasza:
Egyebkent igazuk van az elottem szoloknak is | egy ferfihoz ket uton lehet kozel kerulni a hasan , ill. a sex altal.
2012. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Kérdező: persze, kell az összhang, de szerinted köztetek ez megvan... akkor meg mi a csudáért ne tudnád szexszel elcsábítani, ha amúgy is kedvel?! :)

Ha utálna, nyilván nem menne...

2012. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!