Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megronthatja a kapcsolatunkat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megronthatja a kapcsolatunkat a szex hiánya? Én még nem érzem magam késznek rá.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és nem érzem magam késznek még erre... :/ A pasim viszont már nagyon szeretné (ő 17 és már 2 lánnyal szexelt). 3 hónapja járunk.
2012. aug. 13. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
3 hónap elég korai..pettingeljetek
2012. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kényszerből ne szexelj vele. Köthettek "kompromisszumot", szex nélkül is kielégítheted, így nem lesz benne feszültség.
2012. aug. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dávidmester13 ***** válasza:

3 hónap és a pasid már nagyon akarja ?

szerintem még elég fiatal vagy és az is benne van a pakliban hogy a srácod azért erőlteti ennyire a dolgot mert talán csak is ezért van veled , csak megbaszni akar aztán otthagyni ....

sajnos sok ilyen alak van aki csaj dugni akar a csajokkal és utána dobja őket , és 3 hónap elég rövid idő. Szerintem még ne feküdjetek le ha nem állsz készen és még amúgy is korai lenne .

2012. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ebben az életkorban a kapcsolatotok minősége még nem a szexen múlik... Ha a pasid azt hiszi, hogy igen, akkor a szánalmas átlaghoz tartozik..... Akkor feküdj le vele, ha úgy érzed, hogy már valóban akarod!!!
2012. aug. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen, de ez inkább később lesz ennyire fontos, nem 16 évesen.
2012. aug. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a pasid megérdemli akkor megvárja amíg te is felkészülsz a dologra, ha meg nem... akkor nem érdemel meg téged. Tudom régimódi felfogás, de nekem bejött.
2012. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pörölycápa ***** válasza:
Hat, ha 17 evesen mar eddig 2 lannyal volt, akkor eselyes, hogy teged sem szan hosszutavra, csak inkabb szexelni akarna.Ha meg nem vagy ra keszen, akkor ne fekudj le vele, csak akkor amikor majd te is akarod. Ha szeret, akkor megert es var.
2016. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!