Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Van még reményem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Van még reményem, hogy az enyém lehessen?

Figyelt kérdés

Próbálom rövidre fogni.

Van egy lány az osztályomban, akibe már jó ideje belezúgtam. Az utolsó iskolai napon el akartam hívni valahová, de visszautasította. Azt mondta, hogy van egy másik fiú (ami persze nem igaz). Nem mondta ki olyan konkrétan, de szerintem nem jövök be neki. Végül (hogy mentsem a menthetőt), megkérdeztem, hogy lehetünk-e barátok. Természetesen igen (nagyon jóban voltunk már akkor is), beleegyezett. Azóta szinte már egyre jobb viszonyban vagyunk, sokat beszélünk. Valamelyik nap, amikor beszéltünk 7-es esélyt adott volna nekem...itt most már teljesen összezavarodtam. Azért adta, mert tényleg annyi van vagy mert nem akart megbántani? Van lehetőség még rá, hogy az enyém lehessen?

Köszi, hogy végig olvastad!



2012. aug. 13. 11:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi az hogy 7-es esélyt???
2012. aug. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent az hogy 7-es esély????
2012. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
10-es skálán 7-es. Tudom, hogy ez ilyen hülyeség, de mégis...
2012. aug. 13. 11:31
 4/11 1sajtburger válasza:
7-es esélyt?...már bocs ,de hányadikosak vagytok? 7.esek? :DDD jó poénnak szántam...de ilyen nincs ,hogy 10-es skálán mennyire jövök be..vagyis van de...olyan gyerekes. Amúgy meg ne erőltesd a dolgot ne kérdezd mindig ne hozd szóba..hidd el majd jön magától. (tapasztalat)
2012. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk már gyerekek. :)

Kissé gyerekes, de mégis gondolom jelent valamit.

Egyetlen egyszer hoztam szóba a dolgot (akkori randi híváskor), aztán soha (azelőtt sem).

Barátom azt tanácsolta, hogy valószínűleg nem kész egy kapcsolatra és ezért utasított vissza.

Szerintetek?

2012. aug. 13. 11:33
 6/11 1sajtburger válasza:
tényleg csaj viccnek szántam. : ) Amúgy hány évesek vagytok? mert azt jó e tudni.
2012. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 1sajtburger válasza:
csak*
2012. aug. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az emberfaj sárkányfog-vetemény:

Nincsen remény! nincsen remény!

2012. aug. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk.
2012. aug. 13. 11:55
 10/11 1sajtburger válasza:
na pont mint én. : )) amúgy remélem összejöttök. : )
2012. aug. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!