Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk most komolyan miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk most komolyan miért csináljátok ezt?!

Figyelt kérdés
Miért van az,hogy udvaroltok,bókóltok egy lánynak, aztán amikor már minden jól megy,egyszer csak megváltoztok,és nem keresitek a lányt? Ez miért van? (arra az esetre érthető,amikor tényleg azt mutatjátok,hogy barátnőtöknek szeretnétek a lányt,és a lány is keres titeket)
2012. aug. 13. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:

azért mert azt hiszik ez a sims.Pedig ez a való élet,és beijednek.

Más tippem nincs.Én nem csináltam ilyet azért mondom

2012. aug. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy elég izgalmas mégsem,nálam csak ekkor van ez.

De az átlagnál azért,mert csak "skalpokra" vadásznak,hogy önbizalmat nyerjenek egy nagy vadra.

2012. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok idő az udvarlás, valaki csak kefélni szeretne, és mikor rájön hogy a csaj nem könnyű rávenni már nem is érdekli tovább.
2012. aug. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hetek óta ezen agyalok,és nem tudom mit ronthattam el,hogy nem keres, pedig előtte minden jól ment, nem csak neten beszéltünk,sőt nem is neten ismertük meg egymást..
2012. aug. 13. 13:39
 5/10 anonim ***** válasza:
Mert,ha nem ezt tesszük akkor majd a csaj fog minket leszarni:)
2012. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nő vagyok, és volt már olyan, hogy a pasi sütit hozott nekem, meg elhívott koncertre meg meginni valamit, majd közölte, hogy "nem tud boldoggá tenni". Vicces volt, mert nem én másztam rá.
2012. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen agyalni le se sz@r.Ha meg mégis hívna,az valszin azért lenne,mert épp nincs más.
2012. aug. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nem tudom miért van ez a fiúknál, de én is így jártam pár éve.:S:S

Mint utólag megtudtam ő erre 2 hónapra összejött egy csajjal és azóta is együtt vannak. Tudtommal a csaj mászott rá nem mintha sokat változtatna a lényegen.

A vicces az egészbe az, hogy sose szakadt el tőlem igazán mert kb havonta-2 havonta mindig ír, az utóbbi hónapokba meg heti vagy még gyakrabban folyton ír nekem netten(hozzáteszem én egyszer se írok rá) hogy mi van velem stb. meg hogy ilyen csinos vagyok meg olyan meg teszi a szépet meg hogy találkozni akar stb. Közbe meg még mindig együtt van a csajjal.

2012. aug. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
az is lehet az oka hogy azt hiszi nem érdekled "úgy" csak barátilag, mert nem adtál semmi jelet :/
2012. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az ismerkedésnek is megvan a dinamikája, ha egyénenként nagyon más sebességgel próbálnátok haladni, valakiből egyszer csak kivesz a lendület.

Lehet, úgy gondolta, veled csak barátság lesz, vagy talált egy könnyebben kaphatót.

2012. aug. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!