Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a legjobb barátotok/barátnőtök bevallaná, hogy bi/homoszexuális?

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 23:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először kiröhögném,aztán megkérném magyarázza el nekem.
2012. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
legjobb barát? semmit, mellette állnék ugyanúgy!
2012. aug. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem változna semmi.
2012. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Amiben tudok, segítenék neki.
2012. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én őszinte leszek.. mindig is szerettem volna egy meleg fiú legjobb barátot.. ugyanúgy kiállnék mellette mint eddig, és nem ítélném el emiatt
2012. aug. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
őszinte leszek velem s megtörtént, mégs ugyna olyan jóban vagyunk
2012. aug. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hetero vagyok teljes mértékben, fiú, 20 éves. Van egy barátom, egy évvel fiatalabb. Már vagy hat éve jóban vagyunk. Épp három hete mondta el, hogy ő bizony biszexuális és a tavasszal megtapasztalta milyen férfival az ágyban. Őt nem d.gták meg, ő d.gott, orális volt mindkét fél részéről.

Hogy mit szóltam? Elbeszélgettünk a témáról, én megértettem, hogy ő miért vonzódik a férfiakhoz is, ő pedig megértette, hogy én miért vonzódom csak a lányokhoz. Azóta is jóban vagyunk, ugyanúgy sörözünk és abszolút jó a kapcsolatunk(amennyire az időnk engedi).


Megfelel a válasz, vagy kíváncsi vagy még valamire?

2012. aug. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
tobbe nem lenne a legjobb baratom
2012. aug. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem a nyár folyamán mondta el egy barátnőm, hogy biszexuális(igaz, nem a legjobb barátnőm, de nem is nagyon igazán van legjobb barátnőm). Azóta semmi sem változott, csak most már simán elmondja nekem ha pl.teszik neki egy lány.:D bevallom őszintén, hogy nem is lepődtem meg azon, hogy a lányokhoz is vonzódik :)

van egy másik barátnőm is, aki ugyan nem biszex, de voltak "csókkalandjai" lányokkal. na amikor elmesélte a kalandokat, akkor kicsit meglepődtem, de egyébként nem vertük nagy dobra a dolgot.

2012. aug. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne. Nincs semmi bajom a bi/melegekkel. Semmi... Tök normális dolog szerintem, elvégre nem egy nembe hanem egy személybe leszünk szerelmesek. Természetesen ugyanúgy szeretném. Sok évvel ezelőtt ismertem meg egy srácot, aki nagyon bejött nekem, aztán kiderült, hogy meleg. Azóta is legjobb barátok vagyunk, és nagyon büszke vagyok rá, meg szeretem őt!:)
2012. aug. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!