Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy egyik pillanatban minden oké, jól elbeszélgetünk? Aztán meg nem is keresnek többet?

Figyelt kérdés

Ha nekem szimpatikus valaki, akkor csak rá koncentrálok és beleélem magam, hogy esetleg lehetne valami komolyabb, mindig várom hogy beszéljünk, vagy találkozzunk... szóval talán túlságosan is... Aztán mindig csak az, hogy nem keresnek többet.. de nem írnak, hogy oké ennyi volt... szóval ennyi sincs bennük... csak egyszerűen nem jelentkeznek többet... Pedig mikor megismernek akkor nagyban mondják, hogy szép, kedves, aranyos lány vagy meg ilyenek... de akkor miért csinálják ezt?


Természetesen tisztelet a kivételnek, akik rendesek, mivel én magam is utálom az általánosítást. L/19



2012. aug. 14. 01:21
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
54%
NEM BÍRSZ ALUDNI IGAZ?
2012. aug. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
nekem ne küldözz levelet, ugyse randizok veled homár
2012. aug. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
ne aggódj én se randiznék bunkókkal még ha fizetnének érte akkor se... normálisan kérdezek tőled valamit levélbe erre itt bunkózol... amúgy max lezbi lehetnék nem gondolod... ja és fáj az igazság vagy mi... gondolom te is ezt csinálod szegény szerencsétlen kislányokkal... jól behülyíted őket aztán ha nem teszik szét a lábukat az első randik akkor már nem is érdekelnek.... vagy pont hogy még nőd se volt életedbe, mert akkor tudnád, hogy nem bunkózni kéne a kis érzékeny lelkű lánykákkal... amúgy meg mondtam hogy menj te is aludni na mind1, tényleg akkor te miért nem alszol??? :) na minden esetre én lépek, szóval ha az volt a célod hogy kipihent legyek holnap akkor elérted, mert már nem vagyok rád kíváncsi ma... na jóéjt és szép álmokat ;)
2012. aug. 14. 01:41
 4/23 anonim ***** válasza:
69%

szerintem azért van mert ha ez a helyzet akkor minden bizonnyal amikor ő elmegy és te utána, de ő nem, mire te igen, na ekkor szokott az lenni hogy te is és ő viszont nem.

ezért van ez

2012. aug. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
76%
Ne várj mást a mai férfiaktól,már az első éjszakán meg akarják dugni a csajt,ha meg nem sikerül akkor néznek mást
2012. aug. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
milyen levelet írtál neki? :O *.*
2012. aug. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
ez egy kiváló kérdés.
2012. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
és valami kiváló válaszod nincs rá? ;)
2012. aug. 16. 22:30
 9/23 A kérdező kommentje:
talán az lehet, hogy az a csaj aki nem adja magát oda rögtön 2 szép szó miatt és az elején 1 kicsit zárkózottabb, az nem kell, mert úgymond küzdeni kell érte, meg kell hódítani...??
2012. aug. 16. 22:31
 10/23 anonim ***** válasza:
lehet. de ez nálam nem működik. én utálok játszmázni.
2012. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!