Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek legyünk csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek legyünk csak barátok, vagy megpróbáljam vele?

Figyelt kérdés

Most találkoztam párszor egy sráccal, de nem éreztem a "pillangókat a hasamba" amikor mellette mentem :)

Tudom, ez hülyén hangzott most :D

De amikor pl. a kiszemelt fiú mellett csak elmentem, azt hittem, hogy ott helyben összeesem iszonyatosan fura érzés volt... :D

Nála nincs ilyen.

(Még nem volt barátom)


2012. aug. 15. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
a csak barátok című szöveg a világ legszánalmasabb dolgai közé tartozik.
2012. aug. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 okoska31 ***** válasza:

ha még nem is volt barátod, akkor mi tart vissza?


a pillangókat várhatod a hasadban, de ha soha nem találkozik a férfi molylepkékkel, akkor 40 éves szűz leszel?

2012. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szerelem túl van értékelve, meg ha sosem voltál az akkor nem is fogod felismerni. Közben meg azért nem árt belejönni a dolgokba. Próbáld ki milyen vele, ha ő benne van, persze egyéni tempóban ahogy te érzed azt jónak úgy haladjatok.
2012. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáljátok ki, a srác is örülni fog.
2012. aug. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!