Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csupa jó csajjal barátkozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csupa jó csajjal barátkozom, és veszem körbe magam egy idő után érdekelni is fogom a jó nőket?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam masszív fordulatot vesz a taktikám, nem próbálok többé nyomulni a jó nőkre, inkább csak barátkozom velük, felhalmozom őket, egy idő után pedig felfigyel egy rám, nem? Minden álmom összeszedni egy álomszerűen kinéző lányt. F/21

2012. aug. 15. 10:17
1 2
 1/11 okoska31 ***** válasza:

bennem is felmerült ez a módszer - de akkor a belsőddel tudod megfogni őket.


viszont lényegesen rásegíthet, ha közben változtatsz a külsődön is.

2012. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Lehetséges, de ne vegyél rá mérget, hogy így fog történni. De a nyomulásnál minden jobb, azt tényleg hagyd abba.

Egyébként miért akarsz egy álomszerűen kinéző lányt? Felhívnám a figyelmed, hogy a szép lányok is emberek, nem tárgyak, amivel menőzni lehet a haverok előtt. Ez rendkívül szánalmas, és nagy pofára esés lehet a vége.

2012. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy csak a külső érdekel. Csak magasan vannak az igényeim. Ilyen egyszerű. 10/10. Nem adom le a szintet, csak azért hogy legyen valaki. egy aranyos, gyönyörű kislányt tudnék csak igazán szeretni.
2012. aug. 15. 10:34
 4/11 okoska31 ***** válasza:

azért ha 10/10-et akarsz, neked is legalább 8/10-nek kell lenni...


2 pontnál többet a belsőd nem fog hozzátenni.

2012. aug. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
jó, külsőre vagyok 8/10. magas, kisportolt kan vagyok.
2012. aug. 15. 11:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha csupa jó csajjal barátkozol, az akár jó is lehet, csak figyelj oda, hogy a "meleg barát" kategóriából át tudj majd kerülni az "izgalmas, becserkészni való, elérhetetlen barát" kategóriába.


Meleg barát akkor leszel, ha dicsérgeted őket, hízelegsz, lelki szemetesük vagy, stb. Ilyenkor szinte úgy néznek rád, mint nőre, és olyankor esélyed sincs semmire.


Ebből egy nagyon finom átmenettel, dominánssá kell válnod, és akkor válsz a szemükben férfivá, akkor fognak lecsapni rád.

2012. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6#-os vagyok. A burkolt dominanciát pedig pszichológia könyvekből kellene kilesned (vagy jól csajozó ismerősödtől), a lényeg, hogy ilyenkor a nő ösztöneit birizgálod, és ez nagy hatással van rájuk.
2012. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hiába szép valaki, ha belülről rohad. Külsőre megkaphatod a 10/10-es lányt, de belsőleg nagy nulla lesz. Mellesleg te tuti nem vagy 8/10-es... Ha 8/10-es lennél, már lenne egyszerre két 10/10-es csajod.

És lány voltam.

2012. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

előfordul, hogy működni fog ez a taktika

és ha nagyon jóban leszel egy jó csajjal, kérdezd meg hogy hogy áll jobban a hajad, melyik ing a jobb, stb, és akkor már a külsőd is tetszeni fog neki :D

2012. aug. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A nyomulás mindennél rosszabb.. És ez a barátkozás is..... Emlékszem mindig azokra a pasikra buktam akik elérhetetlennek tűntek. Később kiderült ez volt a taktikájuk. És bevált. Voltak körülöttem fiú barátok, és csak 1 volt közülük akivel jártam, az egy 2 éves kapcsolat volt.

A barát mindig barát. Egy lány még ha tetszel is neki a barátot fogja benned látni és dilemmázik majd hogy ha összejönne veled, és szakítanátok elveszítene egy jó barátot.Mérlegeli hogy megéri ez neki. És nem mindig.Szóval maradj inkább fiúk közelben különben melegnek néznek. 24/L

2012. aug. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!