Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A legjobb barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A legjobb barátnőmmel sátorozni voltunk és még volt ott pár fiú is! És az egyik fiú nagyon megtetszett! Nem tudom hogy mit tegyek! (jelzem 21 éves és meg 13) Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. aug. 15. 10:39
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk menny le a boltba,és vegyél egy liter tejet!
2012. aug. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
3%
Na hát én is sátorozni voltam, (14L) aztán minden gond nélkül össze is nyaltam egy 23 éves, aztán meg egy 20 éves pasival is :)) Mondjuk az már más cucc, hogy én kinézek legalább 17-nek, azonban veled nem tudom mi a helyzet. :P
2012. aug. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
Hagyd. 8 év korkülönbség.. Masszív pedofilia lenne ,ha bármi is történne köztetek. Mit akarsz te tőle?:D Testileg,lelkileg éretlen vagy és még meg sincs a menzeszed!:D
2012. aug. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod börtönbe juttatni, akkor elmész tanulni, és visszatérsz a témára 3-4 év múlva.
2012. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
ezen én is sokat gondolkoztam hogy visszatérek erre 3-4 év múlva de addig szenvedjek???
2012. aug. 15. 10:50
 6/48 anonim ***** válasza:
100%

Én nyaralás alatt jöttem össze egy 16 éves csajjal, 18-nak mondta magát, én 20 nak néztem. Ezek a fiatal csajok...


22/F

2012. aug. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
mivel ekkora a korkülönbség semmit nem tehetsz. Nyugi pár év múlva már nem is fogsz rá emlékezni mivel addig 10 másikon is túl leszel aki már tetszett.
2012. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
0%
Jaj anyám, hát most miért szenvednél? :)))) Amúgy a 2.-es vok, hát én is összenyaltam azzal a két pasival, mert jól néztek ki, de még most is szenvedhetnék, mert volt ott rajtuk kivül még ezer jó pasi.... aztán mindet úgysem kaphatod meg, beleszeretni meg tuti nem szerettél bele :))) Hány meg hány pasi fog még tetszeni a világon, és nem kaphatod meg őket! Szóval, ha mind miatt te szenvedni fogsz, fhu anyám, eláshatod magad :))))
2012. aug. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 Cipócska válasza:
Felejtsd el, túl fiatal vagy egy 21 éveshez testileg és lelkileg is! Csak kihasznál majd, te meg majd sírsz. Egy 21 éves éli az életét, felnőtt, azt tesz amit akar, csajozik, bulizik, te még gyerek vagy, ha szabadon is vagy engedve (megjegyzem szüleid helyében jobban vigyáznék rád). Járjál korodbelivel, biztos vannak 14-15 éves helyes srácok is!
2012. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
6-os azért nagyon nem mindegy hogy 16 éves vagy 13....
2012. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!