Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha egy 13 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha egy 13 éves kis csaj belém van zúgva?

Figyelt kérdés
Én már 20 vagyok, és a kis csaj a húgom legjobb barátnője. Nagyon rám van állva. Pedig ez nem jó,én nem akarok tőle semmit. De még ha akarnék se lehetne,max jópár év múlva...

2012. aug. 15. 11:46
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Viccet félretéve ...

Hagyd ne foglalkozz vele

2012. aug. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mond azt neki, hogy van barátnőd, vagy éppen képben van valaki.
2012. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nekem is volt már 3 csajom. De nem is ez a lényeg.

Jelenleg tényleg nincs,de most nem is akarok barátnőt. Pláne nem 13 éveset.

2012. aug. 15. 11:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez így normális hogy nem akarsz 13 éves barátnőt. Egész egyszerűen csak hajtsd el. Mond meg neki, hogy ne nézzen rád úgy, meg ilyenek, veled ne kezdjen ki, mert még gyerek. Zárd rövidre.
2012. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jobb ha elküldöd.Ha csak egy kicsit is tétovázol,vagy nem vagy határozott.Akkor nyomulni fog mert azt hiszi van esélye.
2012. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne törödj vele, ha meg olyan gátlástalan hogy el is mondja neked vagy próbálkozik bármivel udvariasan utasítsd vissza. Kerüld vele a találkozást.
2012. aug. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy nincs még mondhatod, hogy alakulgat valakivel valami. Ne maradjatok kettesben és ne nagyon adj alkalmat arra, hogy úgy érezze törődsz vele. Az ilyen kislányok mindenbe belemagyaráznak és belelátnak mindent, a végén még azt fogja gondolni, hogy kölcsönös a dolog.
2012. aug. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb meg fog kaparintani, és te leszel az első áldozata. Nem most, majd. Emészd meg a gondolatot.
2012. aug. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Várd meg, míg betölti a 14-et. :)
2012. aug. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem beszéld meg vele :D pattinsd le azért egy 13 évessnek inkàbb magyaràzd meg minthogy csak ugy flegmàn eldobod :p beszéld megvele és utànna hozzà se szolj :D
2012. aug. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!